TÚT, TÚT! Prázdninové nádraží v oblasti Ötscherland

V prázdninových apartmánech rodiny Nutz na „nádraží“ Bahnhof Wienerbruck

Tam, kde před více než 100 lety v období c. a k. rázný přednosta stanice písknutím zastavoval parní lokomotivy na Mariazellské úzkokolejce, stojí dnes rodinné prázdninové apartmány. Prožijte ryzí železniční romantiku – přímo uprostřed nádherné krajiny Ötscherland.

To budeš koukat!

Představ si, že místo auta zastaví přímo před tvým pokojem opravdový veliký vlak – a vezme tě s sebou za skvělým dobrodružstvím. Anebo s ním pojedeš rovnou domů. Protože zatímco ostatní cestující musí pak jít ještě kus pěšky, ty, k údivu všech, půjdeš jednoduše přímo dovnitř nádraží – protože přesně tam totiž bydlíš.

Samozřejmě nemáš přede dveřmi jen koleje, ale také vlastní zahradu s bylinkami, zeleninou, louku na hraní – a vedle grilu dokonce i extra místo na ohniště. A hned za ním si můžeš vybrat: chceš sestoupit dolů, do hluboké, divoké soutěsky Ötscherských příkopů, anebo raději nahoru na kopec? Včetně geocoachingu a procházky přírodou s průvodcem.

Po jízdě úzkokolejkou a pěší túře: co teď říkáš projížďce na koni? Máš přece spoustu milých sousedů, kteří tě nechají nasednout. V jízdárně Schaglhof mají totiž chov haftlingů. Tam jsou hodné klisny, na kterých se naučíš jezdit, ale také spousta roztomilých hříbat.

Další informace a dotazy