Žít jako farmář – s vlastním vozovým parkem

V Einkehrhof Poggau v Reinsbergu

Na statku Poggau s výhledem na gigantickou horu Ötscher je doba pobytu pokaždé krátká. Vždyť se tady dá prožít tolik dobrodružství a strávit nádherné dny v souladu s přírodou. Už jenom zážitkové dětské hřiště stojí za návštěvu.

Zvířecí dobrodružství s Heidi a Larissou
Dobrodružných zážitků je na dvoře plno! Protože koza Heidi, oslice Larissa, fenky Sindy a Amy, roztomilí zajíčci, kačeny a kočky jsou pro každou legraci a pomazlení. S nimi společně se také vyučíš farmářem, neboť pomocné ruce jsou ve stáji vždy vítány a ovce je potřeba vyhnat na pastvu. První úkol tě čeká už ráno, kdy musíš vajíčka ke snídani uloupit přímo z hnízda.

Celý vozový park jen pro tebe!
V obrovském vozovém parku na tebe čeká spousta vozidel, jako jsou motokáry, kola nebo odrážecí autíčka. Ale také pěšky zažiješ na zdejších turistických stezkách různá dobrodružství v přírodě! A protože na pěších túrách, při stolním tenise nebo při skákání na dvoře se pořádně vyhládne, je večer na řadě grilování. A k večeři na grilu nejlépe chutnají tvé vlastnoručně upečené houstičky! Další den můžeš opět pořádně vyzkoušet zážitkové dětské hřiště s potokem, jeskyní, průlezkami a skluzavkou – a vydat se na další dobrodružství!

Další informace a dotazy