Ráj pro děti a zvířata v Mostviertelu

U rodiny Eßletzbichler na mlýně Feldmühle u Purgstallu.

Kdy jste naposledy otevřeli ráno okno dokořán a neslyšeli jediný zvuk auta? Na mlýně Feldmühle rodiny Eßletzbichler zažijete absolutní klid. A vaše děti skutečný ráj plný dobrodružství, her a spousty zvířat.

To budeš koukat!

Schmusi je jméno naší kočičky, která se ráda mazlí. Její kamarádky Luna a Flap samozřejmě taky. Máme ale ještě spoustů ovcí, koz, zajíců a morčat a ti všichni čekají na tebe. Ve stáji ti rádi předvedeme, jak se krmí a dojí krávy. Není to zas až tak jednoduché, ale s trochou cviku můžeš brzy ochutnat sklenici vlastnoručně nadojeného mléka.

Taková sklenice mléka pořádně posílí! Takže je třeba vyrazit na naše hřiště. Na lezecké stěně můžeš cvičit horolezectví a v motokáře budeš řezat zatáčky jako závodník. Když bude horko, pak spolu postavíme na potoku pořádnou hráz. Večer pak společně posedíme u ohně a zazpíváme si.

Kousek od nás se nachází pštrosí farma, kam se můžeš s rodiči zajít podívat. Pštrosi jsou už pořádně velcí ptáci. S dlouhýma nohama. Ale téměř bez křídel. To už si dokážeš docela dobře představit, že ptáci pocházejí z dinosaurů.

Další informace a dotazy