Nejdříve nakrmit telátko a pak si zajezdit na poníkovi

U rodiny Jagersberger na prázdninovém dvoře Ferienhof Salcheck

Nabízí jedinečná slunná poloha s loukami a lesem automaticky klid? No, když nehledíme na kdákání slepic nebo bučení krávy – pak ano! Protože na biofarmě a rodinném statku na Köningsbergu nebydlíte sami. Od koz až po včelky – schovává se tady spousta zvířat.

To budeš koukat!
Krávy jsou veliké. Dokonce hodně veliké. Ale také docela přátelské. Až se s nimi skamarádíš, můžeš je dokonce i nakrmit, vyhnat na pastvu – a večer zase dovézt zpět do stáje.

Také u nás žijí slepice a trpasličí kozičky, prasátko, zajíci, kočky, včely a poník. Všichni mají jména a mohou se stát tvými dobrými kamarády. Náš hodný poník Emmi tě dokonce i sveze. Anebo si vyjdi s kozou Hermi na procházku – a ukaž ji svým rodičům.

Po takovém dni plném dobrodružství máš určitě hlad. Společně pak upečeme na ohni náš speciální chleba na klacku, tzv. Stockbrot, uděláme si statkářský kvíz nebo si pochutnáme na plodech nasbíraných v lese. Copak? Už všechno snědeno. Pak tady ještě máme naši šunku, které říkáme „Speck“, a farmářský chléb od paní Jagersberger.

Další informace a dotazy