Zážitek na statku u velkého rybníka

U rodiny Erber na statku Forellenhof v Texingtalu

Nádherné selské stavení, kolem dokola oku lahodný Mostviertel – a spousta zvířat, o kterých se toho lze hodně naučit. Na pstruhovém dvoře Forellenhof rodiny Erber je příroda na dosah - speciálně při dojení, které si sami vyzkoušíte.

To budeš koukat!

Učit se o prázdninách? Pak určitě jen pro zábavu! Třeba ve stáji. Tady můžeš získat i diplom z dojení. Ukážeme ti, jak kráva dává mléko. Jak se velmi opatrně, ale pevně musí tahat za vemeno. A mléko přímo od krávy chutná úplně nejlépe! A v kurníku si ještě k tomu hned uloupíš vajíčko!

Jako „školní předmět“ se u nás dokonce vyučuje „rybářská latina“. Kdo nachytá k obědu ty největší pstruhy? V našem rybníku čekají hbití plavci jen na to, že jim podržíš nějakého červíka přímo před nosem. A po rybaření se skočíš osvěžit do vody.

Čas pro dovádění? Máme k tomu spoustu místa a možností. Skákání na trampolíně, jízda na ponících, lezecká věž, jízda na kole a mnoho dalšího. Zajíci a kozy se od tebe nechají rádi pohladit. A pro svou rodinu můžeš namalovat a vyrobit skvělá umělecká díla. Jako poděkování za bezvadnou dovolenou.

Další informace a dotazy