Grafenegg Cottages

Pohádkové sny v zámeckém parku.

Uprostřed údolí Kamptal se pohádky stávají skutečností: hned vedle impozantního zámku Grafenegg je nachystaná rezidence pro vás. Velkoryse vybavené bungalovy s exkluzivním přístupem do zámeckého parku slibují hned při příjezdu krásný pobyt. 300 let staré stromy a impozantně koncipované louky vytvářejí skvělou kulisu pro romantické procházky, stylový piknik nebo pro světově proslulé hudební zážitky během festivalu. 

Ideální také pro semináře a slavnosti

Každý z 16 bungalovů „ Grafenegg Cottages“ v moderním nízkoenergetickém provedení nabízí místo pro 8 osob. Uznávaný zahradní architekt Todd Longstaff-Gowan zasadil bungalovy do půvabného prostředí mezi stromy a zeleň. Společně s prostorami Alte Scheune (Stará stodola) o rozloze 300 m2 vytváří celý areál ideální rámec pro semináře a zvláštní události, jako jsou například svatby.

Prožijte kulturu a požitek „live“

Nedaleko bungalovů se nachází vinná stezka Weinweg Langenlois, která vede vinohrady a unese vás na dostaveníčko s dlouholetou vinařskou tradicí. Kdo by se chtěl dozvědět více o dobrých vínech tohoto regionu, pak je v akademii Kamptal Akademie na té nejlepší adrese. Anebo požitek trochu jiného typu? Vítejte na umělecké míli Kunstmeile Krems!

Více informací a dotazy