Hledání pokladu v biozahradě

Výlet s přidanou hodnotou pro celou rodinu: buďte hostem v ukázkových a zážitkových zahradách dolnorakouských biopodniků Sonnentor a Styx.

To nejlepší z bylin předvádějí dolnorakouské úspěšné firmy Sonnentor a Styx. Zainteresovaní návštěvníci jsou srdečně zváni. Při prohlídce objeví různé biosvěty, zážitkové zahrady a bylinkové oázy.

Bylinkové zahrady firem Sonnentor a Styx inspirují malé i velké návštěvníky k „podnikovému výletu“ do Dolního Rakouska, kde pod širým nebem poznávají léčivé byliny a rostliny všemi svými smysly.

Za hledáním pokladu v biozahradě
Za barevnou paletou biologických čajů a koření se skrývá Sonnentor. V sídle ve Zwettlu zažijí návštěvníci skvělé zahradní dobrodružství: velcí si vychutnají Bylinkovou oázu sv. Hildegardy a poznají Bylinkovou zahrádku. Pro děti je v biozahradě Bio-Bengelchen připraveno hledání pokladu včetně dalších zážitků jako paměťová hra s čajovými bylinami a klavír s vůněmi. Rodinný výlet lze příjemně zakončit na Bylinkové stezce.

Jako host u bylinek a čokolády
Nejlepší přírodní kosmetika – biologická a netestovaná na zvířatech – pochází z dílny firmy Styx v Ober-Grafendorfu. Bylinky pro kosmetické výrobky rostou přímo přede dveřmi. Bylinná zahrada s rozmanitými vůněmi zve k návštěvě. Sladké PS: také výlet do biosvěta sousední manufaktury na výrobu čokolády Styx  se vyplatí.