Höblinghof

Dokonalý úkryt

Naprosto jedinečná lokalita pro absolutní klid a pohodu: Höblinghof je velmi skvělý tip! V pečlivě upravené zahradě obklopující idylické panství můžete využívat bylinkovou zahrádku paní domu. Zde žijete energeticky soběstačně v souladu s přírodou - přibližně od roku 1800. Vkusná kombinace starožitného a moderního dává zámečku jedinečnou atmosféru plnou stylové pohody. Čtyři dvoulůžkové a dva jednolůžkové pokoje nabízejí nádherný prostor pro deset osob.

Dovolená s přáteli

Pokud chcete, můžete si objednat například kurz pečení. Nebo můžete strávit dny poznáváním rozlehlého panství a krásné oblasti v ráji výhledů. Ve vnitřním prostoru o rozloze 300 m² a v zahradním ráji kolem se rozhodně nudit nebudete. Nebo máte chuť na lesní piknik? Pak byste se rozhodně měli zastavit ve farmářském obchodě a zásobit se domácími pochoutkami. Ano, Höblinghof je jako stvořený pro odpočinek. Společně s lidmi, které máte rádi, to může být jen nezapomenutelná dovolená.

Tip: Vídeňské Alpy jsou opravdovým rájem pro pěší turisty. Vydejte se tedy do nejkrásnějších hor - nebo do přírodního parku Falkenstein. Paní zámku vám na požádání ráda sestaví program!

Více informací a dotazy