Pro průzkumníky jeskyní a létající esa

Ve sportovním rezortu JUFA Hochkar Sport Resort u Göstlingu

Hochkar je hora pro dobrodruhy! Hluboko dole láká veliká jeskyně malé a velké průzkumníky. V lesním lanovém parku se skutečně naučíte létat! A ve sportovním rezortu JUFA Hochkar najdou rodiny kromě akčních zážitků také klid a relaxaci uprostřed nefalšované přírody.

To budeš koukat!

Jak to vlastně vypadá uvnitř hory? Při prohlídce jeskyně na Hochkaru se staneš dobrodruhem a průzkumníkem. A protože je v jeskyních pořádně chladno, udělá se večer u hotelu táborák s maršmelouny a historkami z jeskyně.

Teď se lítá! 14 metrů nad zemí. V lezeckém parku Flying Fox se můžeš naučit lítat jako veverka ze stromu na strom. Samozřejmě vše zcela bezpečně! Tví průvodci ti ukážou, jak můžeš bez obav balancovat na lanech, dřevěných kůlech a žebřících. A na konci se budeš cítit jako superman nebo supergirl!

Venku prší? Žádný problém! Vyřádíš se v herně. Na skluzavce se pustíš z prvního patra do přízemí. Staneš se králem kuželek. Nebo rozvičíš své svaly při fotbale nebo volejbale v naší velké tělocvičně. A večer se jde do hotelového kina.

Další informace a dotazy K objednávce online