Aktivní vesnička ve mlýně

Zážitkový rezort JUFA Weinviertel Landerlebnisdorf v Seefeld-Kadolz

Kdo bydlí v bývalém mlýně Eselsmehl, nemusí se divit, když se ráno line celým stavením vůně čerstvě upečeného chleba. Kromě mlynářského zážitku je zážitková vesnička JUFA v idylickém údolí Pulkautal zcela ve znamení sportovních aktivit pro všechny věkové skupiny.

To budeš koukat!

Čerstvý chleba chutná výborně. Ale chleba, který si upečete sami, chutná ještě mnohem lépe. Máme velkou pec, v které si chleba můžete upéct. Tak, jako to dělali mlynáři v senzačních historkách. Přečti si je v mlynářově pohádkovém koutku! Dozvíš se tam i spoustu zajímavého o obilí.

Chléb dává sílu. A tu budeš potřebovat, když budeš trénovat lezení na naši boulder stěně, hrát stolní tenis anebo kuželky. Pro velmi aktivní sportovce máme dokonce vlastní malou sportovní halu. Dospělí mohou mezitím odpočívat v naší relaxační zóně. Při pěkném počasí ale asi raději vyjedete na výlet na kole nebo se půjdete projet na ponících.

Máte rádi detektivky? U nás v Pulkautal žije jeden známý detektiv. Jmenuje se Simon Polt. S ním se můžete vydat honit zločince nebo hledat schované důkazy. Na konci tě samozřejmě čeká překvapení. Ale to teď neprozradíme.

Další informace a dotazy K objednávce online