Kde se chodí s kozou na procházku

Dovolená na statku Karhof

Uprostřed údolí „Dirndltal“ leží Karlhof rodiny Egger. Tady můžete podnikat nádherné pěší túry, výlet do rozmanitého Mostviertelu a jezdit na kole – nebo přímo na statku zažívat napínavá dobrodružství ve stáji a na loukách.

Není důvod k reptání:
procházky s kozou a práce ve stáji

Na statku Karhof začíná den ve stáji. Přesněji řečeno: v kurníku, kde vylákáš od slepic vajíčka ke snídani a pak nakrmíš telátka, prasátka a kozy. Budou se už na tebe těšit, protože právě ráno už mají obrovský hlad. Potom je na programu procházka s kozičkami. Ano, naše kozy se chodí strašně rády venčit. Později dostaneš zaškolení v hřebelcování poníků. Protože pokud si troufneš, bude to tvůj každodenní úkol, který zvládneš bez pomoci.

Pojď a vytáhni ven laso:
Divoký západ a další dobrodružství

Na Karhofu na tebe čekají všelijaká dobrodružství od jízdy traktorem přes skákání přes kupky sena a táborák. Ale také v okolí statku je toho spousta k prožívání a objevování. Například na přírodním koupališti Pielach, ke kterému má statek přímý přístup. Takže budeš takovým VIP hostem. Anebo navštívíš westernovou vesničku Greenhorn Hill a strávíš tam den jako kovboj nebo kovbojka. U obecního úřadu na tebe čekají kola zdarma. Na nich můžeš prozkoumat okolí a podnikat výlety. Uvidíš: u Eggerů se pořád něco děje!

Další informace a dotazy