Okruh na kole Vídeňským lesem

Projížďka na kole kolem Vídně.

Na okružní trase Vídeňským lesem se dá kultura a příroda lehce poznávat ze sedla kola. Na cyklookruhu Vídeňským lesem budete nocovat ve vybraných penzionech „přátelských k cyklistům“ a vychutnáte si početné výletní cíle podél trasy. Na 215 kilometrech se cyklisté požitkáři budou pohodlně a téměř bez stoupání potkávat s vodou, lesem a vínem. Směr těchto rozmanitých cyklotras udávají většinou čtyři řeky: Dunaj, Traisen, Gölsen a Triesting a také říční kanál ve Wiener Neustadt. Etapy podél řek Dunaj a Triesting lemují lužní lesy, které pak před Lilienfeldem – nejhustěji zalesněným regionem Rakouska – přecházejí na podhorské lesy. A také víno vás hned na třech úsecích poctí svou přítomností: Klosterneuburg, Traisental a Thermenregion přesvědčí svými výtečnými víny a pozvou na návštěvu typických vinných šenků „Heurige“.

Jedním z možných výchozích bodů trasy je Vídeň. Nejdříve sledujte značení vídeňských cyklostezek vedoucích k Dunajské cyklostezce/Donauradweg, potom se budete držet značení Dunajské cyklostezky (EurVelo 6), Traisentalské cyklostezky/Traisental-Radweg (č. 4), Cyklostezky Triesting-Gölsental/Triesting-Gölsental-Radwegs (č. 42) a nakonec Stezky termálních pramenů/Thermenradweg (EuroVelo 9)

Nabídka zahrnuje tyto služby:

  • 4 noci ve dvoulůžkovém pokoji včetně snídaně v podniku s certifikací „Cyklisté vítáni“ v městech Tulln, Wilhemsburg, Hainfeld a Baden
  • převoz zavazadel – cena na požádání

Cena na osobu:

  • ve dvoulůžkovém pokoji od 223,- €

Ceny jsou uvedeny bez ubytovacích poplatků, více informací: www.niederoesterreich.at/taxen

Nabídka na období

  • platnost od 01.04.2021 do 31.10.2021

Poptat nabídku

Okruh na kole Vídeňským lesem poptat

Údaje o vaší cestě
Vaše údaje
Vaše kontaktní údaje (jméno, adresa, e-mailová adresa a telefonní číslo) a údaje týkající se cesty (datum příjezdu / odjezdu, počet osob, počet a věk dětí) u nás uložíme za účelem a po dobu zpracování vaší nezávazné poptávky a předáme je příslušným ubytovatelům/poskytovatelům služeb pro vypracování nabídky. Kromě tohoto nebudeme vaše údaje předávat třetím osobám. Další informace o vašich právech jako subjektu údajů a také o nás jako správci osobních údajů jsou uvedeny v našem prohlášení o ochraně osobních údajů.