Dobrodružství na dvoře a rušno ve stáji

Na statku Oberschönbichl

U rodiny Boxhofer na statku Oberschönbichl se člověk při práci ve stáji a závodění na motokárách pořádně zapotí. Bazén naštěstí poskytne osvěžující ochlazení pro odvážné dobrodruhy, jako jsi ty.

Získej stájovou medaili!
Pia a Paul si už na statku Oberschönbichl zasloužili zlatou medaili. Když budeš stejně tak pilně pomáhat ve stáji jako oni, dostaneš ji taky. Není to ale vůbec jednoduché, protože velké hřiště, suprový bazén nebo obrovská trampolína dokážou pěkně odlákat od práce. A samozřejmě také miloučké kočky, zajíci, trpasličí kozičky a hodný hlídací pes, kteří by se s tebou všichni mazlili a hráli nejraději celý den.

Kde rodiče relaxují a děti grilují
Zatímco tví rodiče si najdou kolem domu spoustu útulných míst pro odpočinek, budeš dělat přesně opak. S motokárami budeš svištět po dvoře, potrénuješ ve stolním tenise a na šlapacím traktoru prozkoumáš kopec. A jakmile ti vyhládne, najdeš na ovocných stromech a keřích dobroty na mlsání, než se pustíš večer do grilování u idylického posezení. Samozřejmě máme také perfektně vybavenou hernu a spoustu výletních cílů, třeba projížďku na ponících, zoologickou zahradu nebo šlapací drezíny na kolejích, tzv. Schinenradl, takže nudit se zaručeně nebudeš!

Další informace a dotazy