Tam, kde ve vinicích potkáte lamy

V penzionu Maresi

Penzion Gästehaus Maresi se nachází blízko hotelu JUFA Weinviertel v Eselsmühle, čímž se každý den zaručeně stane dobrodružstvím. Žádný div, když na tebe denně čeká nové a zajímavé překvapení – jako třeba exotická procházka s lamami, pečení chleba s Karlem nebo projížďka v kočáru nádhernou sklepní uličkou.

Veškeré štěstí země …
…  neleží jen na hřbetu koně. Přinejmenším v penzionu Maresi. Tady se totiž štěstí nachází při pěší túře vinicemi za doprovodu lam a průvodce. Náš tip: vezmi s sebou malý pamlsek pro lamu, pak se okamžitě stanete kamarády a exotické dobrodružství v nádherném údolí Pulkautal může začít! Zrovna tak napínavé: šíleně zajímavá prohlídka sklepní uličky až do nejhlubších koutů pod zemí.

Od pekaře ke kočímu a k vinařskému cyklistovi
Komu to ještě nestačí, přijde si na své u pekaře Karla – a to v pravém slova smyslu, protože tady si upečeš svůj vlastní chleba. To zní dost dobře. A taky, že je. V domu Maresi jsou vítáni nejen děti, ale stejně tak i cyklisté, protože penzion stojí přímo na nejoblíbenějších cyklostezkách. Na kole se taky pohodlně dostaneš na koupaliště, kde si můžeš zahrát minigolf nebo pitpat a pokořit dobrodružné dětské hřiště. Jako vrchol na závěr si vychutnáš vinice ještě jednou z kočáru. Přejeme spoustu legrace!

Další informace a dotazy