Trpasličí kozy a projížďky na ponících s výhledem na Dunaj

Na statku „Pichelbauer“ rodiny Wiesinger v obci St. Martin

Jak se běžné problémy zmenší na úplně malinké? Když se podíváte shora dolů na Dunaj, na údolí řek Erlauf a Ybb. Tady, uprostřed luk a lesů, leží Pichelbauer. S láskou dbá rodina Wiesinger na to, aby vám a vašim dětem nic nechybělo.

To budeš koukat!

Už jste někdy viděli pizzu v pohybu? Ta nechodí po dvou nohách, ale těsto na pizzu díky kvasnicím roste do objemu. Tomu se říká, že kyne. Společně s tebou upečeme naprosto skvělé pizzy, které chutnají mnohem lépe než ty z mrazničky. A když budeš mít chuť rozdělat oheň, pak si uděláme pěkný večer s opékáním. Jako dezert budou maliny, které si sami natrháte.

Také naše početná zvířata mají hlad! Pomůžeš nám je nakrmit a postarat se o ně? Ukážeme ti, co chutná kterému zvířátku nejlépe. Můžeš si taky s poníky vyjet na vyjížďku. Anebo si vyjdeš na procházku s našimi roztomilými kozičkami. Těší se na tebe, i když mečí.

Jak vůbec kdysi bydleli rytíři? Na zřícenině Aggstein se můžeš podívat, kde dříve žili. Tenkrát vždy napnuli řetěz přes Dunaj a vykrádali lodě! Dnes to už je na Dunaji mírumilovnější. Kolem řeky se dá skvěle jezdit na kole a podnikat nádherné výlety.

Další informace a dotazy