Rytíři, koně a rybíz

U rodiny Eichberger na statku St. Annahof v Rapottensteinu

Vstávání ráno by bylo nejlepší zaspat! Protože v krásně voňavých postelích z borovicového dřeva u rodiny Eichberger na dvoře St. Annahof se spí tak dobře, jako nikde. Tento idylický statek se spoustou koní je ideální místo pro nezapomenutelnou rodinnou dovolenou.

To budeš koukat!

Arielle není žádná mořská panna, ale naše haflingská klisna. Víš, jak se pozná plemeno hafling? Haflingové mají světlou hřívu a zlatohnědou srst. Máme ale také arabské koně. Jsou nádherní a ušlechtilí. A také irské tinkery – ty mají na končetinách pořádně dlouhé rousy! A všichni se těší na vyjížďku s tebou!

Chceš se cítit jako rytíř?  Tak pojeď s námi na koních na hrad Rapottenstein. Má hodně tlusté zdi, vězení a nádherné komnaty – tak se dříve jmenovaly pokoje hradní paní!

Pro kovboje mezi našimi malými hosty se večer dělají ohně, u kterých společně opékáme!

Teď všichni dostali hlad! Naštěstí máme hodně ovocných stromů! A tolik malin, ostružin a rybízu! Ukážeme ti, jak si z jablek vyrobíš svůj vlastní výborný jablečný mošt! A pro malý hlad během dne upečeme společně s tebou housky nebo koláče ze špaldové mouky. Třeba rybízový koláč!

Další informace a dotazy