Wellness pro velké, práce ve stáji pro malé

Na biostatku Biohof Ebenbauer najdete vše, co potřebujete pro perfektní dovolenou.

Na biostatku Biohof Ebenbauer v Mostviertelu mají úplně všechno – jen ne dlouhou chvíli. Než se posilníš domácími dobrotami, je nejdříve na programu stáčení medu, jízda traktorem a chytání žab. Naši dobrodruzi Pia a Paul byli nadšení. A ty?

1 000krát poprvé: od chytání mloků a stáčení medu
Na biostatku Ebenbauer bydlí mazlivé dvorní kočky, Benni, hravý domácí pes, slepice, ovce, krávy a kromě toho spousta napínavého dobrodružství. V rybníku před domem můžeš například chytat mloky a žáby anebo se projet na loďce. A zatímco se budeš potit při práci ve stáji, při skákání přes kupky sena a jízdě traktorem, tví rodiče se pořádně zapotí v naší sauně. Anebo ve fitness, kde si můžete všichni pořádně zasportovat.  Na to se ale hodí také naše vlastní motokáry anebo dobrodružné hřiště. Náš tip: určitě vyzkoušej stáčení medu.

Dobrodružné výlety: pěší túry, lezení a jízda na bobech v Mostviertelu
Kolem statku Ebenbauer jsou bezvadné turistické stezky a pěšinky na Schobersberg a Wieseberg. O něco příkřejší je to v lanovém parku a oboře Buchenberg nebo na túře na stezce roklemi (Schluchtenweg) v Opponitzu. Tam čeká na odvážné dobrodruhy přírodní bobová dráha. Nezapomenutelný je piknik na stezce Panoramahöhenweg, kterou lemují selské dvory nabízející prodej regionálních produktů ze dvora. Za tímto okouzlujícím výhledem si prostě musíš vyšlápnout, nejlépe s pár vlastnoručně upečenými koblihami v batohu!

Další informace a dotazy