Den 6

Action Parcours. V regionu Waldviertel se počítají klíčové úspěchy

Ani šestý den si účastníci neodpočinou. Ve výzvě "Action Parcours" půjde hlavně o rychlost, kvalitu a také štěstí. Kdo najde správný klíč, má náskok. Ani poslední den se nebude nikdo nudit!

Výzva

V neposlední řadě: 6. den v regionu Waldviertel to chceme vědět znovu. Pouze pomocí správného klíče se týmy nejprve dostanou vysoko nahoru, pak zase rychle dolů, aby nakonec dosáhly cíle tak rychle, jak jen to půjde. Ale pozor: bez "klíče" se nedostanou k dalšímu úkolu. Pravděpodobně nejste o moc moudřejší - to je pravda! Ani naši účastníci by to neměli mít příliš jednoduché. Prozradíme jen tolik, kolik je potřeba: Prostředím je přírodní zážitek u vodní nádrže Dobra a zakleté zříceniny. Ať vyhraje nejlepší tým.

Místo

Nejsevernější oblast Dolního Rakouska, Waldviertel, se vyznačuje nesčetnými potoky, řekami a rybníky. Zdánlivě nekonečnými lesy se vine řada turistických stezek. Chuť tohoto regionu mezi Dunajem a Českou republikou se odráží v autentické a chutné waldviertelské kuchyni: kulinářskými ambasadory regionu jsou mák, kapr a brambory, které rozhodně musíte ochutnat.