To view this content, you need to accept our Cookies. Change Cookie Settings

Beat the Challenge – 6 days, 6 places

Čtyři mezinárodní týmy influencerů budou čelit výzvě: od 5. do 12. června 2021 se vydají na cestu po Dolním Rakousku s cílem vyhrát pro svou zemi.

Jsou odvážní, zvídaví a kreativní, ale hlavně mají chuť přijmout výzvu, jaká v Dolním Rakousku ještě nebyla. To chce vědět osm influencerů, kteří bojují o titul země.

V rámci projektu "Beat the Challenge – 6 days, 6 places" se v Dolním Rakousku setkají čtyři týmy: dva influenceři z každé země - Maďarska, Slovenska, České republiky a Německa, kteří budou soutěžit a bojovat o vítězství pro svou zemi.

A jak si jednotlivé týmy vedou?

Zde můžete zjistit průběžné pořadí. Každý den se udělují 1 až 4 body podle toho, na jakém místě se týmy umístily:
1. místo                 4 body
2. místo                 3 body
3. místo                 2 body
4. místo                 1 bod
Kdo bude mít na konci 6 soutěží nejvíce bodů, získá titul!

 

Tým 
HU

Tým 
SK

Tým 
CZ

Tým 
DE

1. den
Mostviertel
4 3 2 1
2. den
Dunajský region
4 3 2 1
3. den
Vídeňský les
3 4 2 2
4. den
Vídeňské Alpy
1 3 4 2
5. den
Weinviertel
3 3 4 2
6. den
Waldviertel
4 2 3 1
CELKEM: 19 18 17 9

 

6 days – 6 places

Nebude to zdaleka jednoduché, protože každý den je pro týmy připraven náročný úkol, který se dozvědí až večer před soutěží. Výzvy nemohou být rozmanitější! Soutěžit se bude v horách, u jezer, na vinicích, hradech, zříceninách, podél řek, ve vinných uličkách a sklípcích, v zahradách a lesích. A na čem to všechno závisí? Někdy na rychlosti, jindy na kreativitě, kvalitě a dokonce i na nasbíraných bodech. Influencery čeká prohlídka všech šesti turistických regionů Dolního Rakouska:

Vše je otevřené - ale jedno je jisté:

Zábavu si užijí nejen týmy, ale i diváci. Velmi nám záleží na sdíleném nadšení - fanděte svému oblíbenému týmu na jeho sociálních sítích! #beatthechallenge2021

Mimochodem: vítězný tým bude korunován na finálovém večeru 11. června 2021 v zahradním městě Langenlois.
A o nejlepší vybavení pro účastníky se během výzvy postará sponzorský parnter:

Pro tým z Německa:


Pro týmy z České republiky a ze Slovenska:
 

Pro tým z Maďarska:
 

Partner v oblasti mobility

Od jedné výzvy k druhé se týmy budou přepravovat v nejnovějších modelech našeho partnera v oblasti mobility, společnosti Opel
Inovace, které byly dříve dostupné jen úzké skupině lidí, jsou nyní u Opelu dostupné všem. Tento přístup a výzva jsou nezapomenutelnou součástí DNA značky Opel. Když se ve společnosti Opel vyvíjejí převratné nové technologie, je naším úkolem zajistit, aby z nich měli užitek všichni.