Dovolená na farmě pro děti

Dovolená jako z pohádky! Objevte ji nyní!

Pomáhat ve stodole, sbírat vajíčka k snídani a bylinky k obědu, honit kočky po dvoře... Na těchto specializovaných farmách najdete vše pro děti: pokoje s dětským vybavením, něco k prozkoumání, něco k obdivování a především neuvěřitelné množství zážitků...

Čas strávený s rodinou je to nejcennější. V každodenním shonu ji však často zanedbáváme. Sbalte si tedy kufry a vydejte se na jednu z našich dětských farem v Dolním Rakousku. Zde zažijete vzácné chvíle s rodinou úplně jinak - čeká vás spousta smíchu, her a skvělé zábavy.

Prázdninové dobrodružství začíná hned po příjezdu. Obklopeni přírodou necháte každodenní starosti za sebou a ponoříte se do světa, který rozzáří dětské oči. Za každým rohem na vás čeká nové dobrodružství: krmení slepic, mazlení králíků, dojení krav, úklid stodoly, sběr lesních plodů a mnoho dalšího. A zvláštní společná nit všech těchto aktivit? Ušpinit se je povoleno! Nudit se tu rozhodně nebudete. A co máma a táta? Konečně budou mít trochu času pro sebe a odpočívat v houpací síti mezi ovocnými stromy. Budou si užívat klidu a pohody nebo se bavit ve společnosti hostitelů a ostatních rodičů. Při společných hrách vzniká mnoho nových přátelství.

Farmáři přizpůsobili vybavení a volnočasové aktivity potřebám celé rodiny a velkorysý prostor farem umožňuje dětem nerušený pohyb. Můžete se těšit na nezapomenutelnou dovolenou plnou skvělých zážitků pro malé i velké!