Dovolená na venkově

Dovolená bez krav a jiných zvířat

Někdy je docela snadné být šťastný... Působivá krajina, skvělé ubytování, klidná místa, vynikající regionální speciality a vřelí hostitelé!

Obklopeni rozkvetlými loukami, zelenými lesy a nedotčenou přírodou na vás čeká ideální cíl: venkovská farma. Přestože zemědělství již není hlavním zaměstnáním hostitelů, můžete zde strávit dovolenou v nefalšované venkovské atmosféře - čeká vás zde venkovská romantika, ale bez krav a jiných zvířat.

Klidná poloha uprostřed přírody s velkou volností pohybu je tím pravým místem, kam můžete přijet, vypnout a jen si užívat!  Najděte si své oblíbené místo, ať už pod starou jabloní, v houpací síti za domem nebo na sluneční terase. Zaposlouchejte se do zpěvu ptáků, vychutnejte si hřejivý dotek slunečních paprsků na tváři a nechte své nitro zalít klidem a pohodou. Tohle je to pravé místo k odpočinku.

Hostitelé dělají vše pro to, abyste se cítili jako v bublině. Rozmazlují vás domácími dobrotami, jako jsou džemy, pečivo, vajíčka, slanina a mnoho dalšího. Pokud chcete prozkoumat okolí pěšky nebo na kole, rádi vám dají tipy na výlety za památkami v regionu a večer si můžete příjemně popovídat u táboráku.