Gabrium

Místo, jež objímá celý svět.

Odpočívat na okraji Vídeňského lesa a současně cestovat napříč světem? V hotelu Gabrium in St. Gabriel nám řeholní bratři Steylerova řádu více přiblíží dálné světy pomocí artefaktů a citátů, které si přivážejí ze svých misionářských cest. Evropa, Asie, Jižní Amerika a Afrika zvou uprostřed této ohromující stavby ze slinkových cihel k odpočinku ve výjimečném prostředí. Tady není nic jako vždy. Tady je vše tak, jak nikde jinde.

Pozdrav z dalekých zemí

Při renovování této bývalé teologické fakulty zůstaly zachovány mnohé historické originály. Křížová chodba a slavnostní sál imponují svou velikostí a elegancí. Luxusně vybavené pokoje a tři apartmány zvou na důvěrná setkání s jinými zeměmi a kulturami. Každé poschodí je věnováno jednomu světadílu – pestré vzory a roztomilé detaily vás unesou na pomyslnou cestu. A pohled do parku je důkazem: že GABRIUM je svět sám pro sebe.

Tip na výlet: hrad Liechtenstein

Kdo si chce ze své cesty s sebou odvézt také kousek Rakouska, navštíví nedaleký hrad Liechtenstein v obci Maria Enzersdorf. Výstup je odměněn nádherným výhledem na Vídeň. Oproti tomu po rovině dojdete rychle a snadno k zámeckému parku Laxenburg nebo k přírodnímu parku Sparbach.

Více informací a dotazy