Dovolená na statku

Během dovolené na farmě se probudí všechny vaše smysly.

Hned po příjezdu ucítíte vůni sena, nasajete omamnou vůni luk a lesů a nadýcháte se čerstvého vzduchu. Při pohledu na nedotčenou přírodní scenérii pocítíte naprostou spokojenost. Je zde dostatek prostoru pro pohyb, hry a odpočinek.

Rádi trávíte čas se svými blízkými zcela bezstarostně a svobodně. Když si hrajete s dětmi na zahradě naboso, cítíte, jak vás lechtá tráva na nohou. Slyšíte bzučení včel, cvrlikání ptáků a ržání koní ve výběhu. Kočka Karla se tiše točí a otírá se o vaše nohy. Stejně jako ostatní zvířata na farmě miluje hlazení. Dopřejte si dostatek času, abyste pod prsty cítili jejich hebkou srst.

Krásné červené jahody na zahradě už z dálky lákají k pohlazení a jablka na stromech čekají, až si je utrhnete. Neváhejte! Čerstvé ovoce chutná nejlépe. Během dovolené se ve vás jistě projeví gurmánské sklony. Hned u snídaně můžete ochutnat vynikající domácí pochoutky a v místním obchůdku si můžete zakoupit řadu domácích výrobků.

Odpočiňte si od každodenních starostí, ponořte se do klidného venkovského života a nechte se hýčkat našimi vřelými hostiteli. Dovolená na farmě v sobě spojuje odpočinek, dobrodružství a jedinečné rodinné chvíle, které vám zanechají nezapomenutelné vzpomínky!