Jéé, to je výzva!

Vylosujeme 3 rozmanité turistické dovolené v Dolním Rakousku.

Vyšplhat na vrchol, relaxovat na salaši, nechat klouzat pohled přes říční údolí a kopcovitou krajinu, ochutnat regionální pochoutky a jednoduše si užívat života.

Ve vzdálenosti jen pár hodin jízdy autem se prezentuje jih Dolního Rakouska jako alpský turistický ráj. Ohromující vrcholy a pradávné horské chaty, stinné turistické stezky a kvetoucí pastviny vytvářejí ve Videňských Alpách a v Mostviertelu kulisu pro pestrou nabídku, jež sahá od putování od chaty k chatě až po túru za východu slunce na Schneeberg nebo do soutěsky Ötschergräben. Při putování regionem Jižního Waldviertelu se na turistických stezkách Ysper-Weitental Wanderweg a Kremstalweg odkrývají jedinečné vyhlídky. Na vinařské stezce Weinwanderweg Retz a stezce kulturního dědictví Welterbesteig Wachau se při pěší túře vinohrady a sklepními uličkami šarmantním způsobem snoubí pohyb a požitek. Anebo chcete prožívat napínavá dobrodružství na tematických stezkách koncipovaných pro děti, koupat se společně se svým psím doprovodem v horském jezeře, nechat na sebe působit tajemná energetická místa na Stezce druidů, pozorovat probouzení jara ve Vídeňském lese …. To vše je turistika v Dolním Rakousko – tam, kde je mnohotvárnost doma.

Dostali jste chuť na turistickou dovolenou v Dolním Rakousku? Pak se zapojte do naší soutěže a vyhrajete některou z 3 turistických dovolených.

Vylosujeme: