Velká šance na výhru.

Slunce ve tváři, prašan pod lyžemi, touha po lyžařské dovolené? Pak se zúčastněte naší soutěže a vyhrajte jednu ze dvou lyžařských dovolených.

Jaké by to bylo: Vypít si horký šálek čaje u ohně u dolní stanice lanovky. Pozorovat východ slunce ze sedačky na lanovce. Všude kolem: nedotčený sníh. A klid.

Na vrcholku se nadechnout ranního vzduchu a kochat se pohledem přes pomalu se probouzející krajinu. Nasadit si brýle a vykouzlit úplně ty první obloučky dne na nedotčené sjezdovce. Nejpozději v tomto okamžiku už jsou všichni ve skupině „Guga Hö“, tedy probuzení a svěží. A naslouchají svému osobnímu lyžařskému průvodci a řídí se jeho profesionálními tipy pro maximální lyžařský požitek. On také zná ta absolutně nejlepší místa k posezení na vrcholku kopce, z kterých si vychutnáte východ slunce a nádherný výhled. To vše zachytí na své kameře GoPro a postará se o trvalé vzpomínky na „Guga Hö“.

Anebo si dopřejte pár dní pauzu a udělejte si radost krátkým výletem do lyžařské vesničky DorfResort Mitterbach am Erlaufsee. Po příjemné snídani platí „Vzhůru na sjezdovku“. Vychutnejte si kouzelný přírodní sníh a pohodové sjezdy na svazích u lanovky Mariazellerbahn. Kdo miluje výzvy, může se vydat na černě značený příkrý svah, na nejprudší sjezdovku s přírodním sněhem v Dolním Rakousku. Jako zdařilé ukončení skvělého dne na lyžích pak nesmí chybět posezení u našich gastronomických partnerů v rezortu.

Zimní soutěž

Teď jen zbývá se rozhodnout, kterou dovolenou byste chtěli vyhrát raději, „ Ranní lyžování Guga-Hö“ nebo „Zimní pohodová pauza v Mitterbachu“. Sdělte nám pak vaši odpověď. Výhra zahrnuje tyto služby: Ranní lyžování Guga-Hö (sraz v 06.30 hod u dolní stanice lanovky, občerstvení a čaj na přivítanou u Ötscher:Grill: exkluzivní lyžařský zážitek s lyžařským průvodcem – jazyky NJ nebo AJ – na čerstvě upravených sjezdovkách, dopolední skipas (do 12 hod), mostviertelský brunch na horské chatě s regionálními produkty). Zimní zábava v Mitterbachu (3 noci včetně snídaně u některého z členských podniků rezortu DorfResort, 3 menu DorfResort v některé z našich partnerských restaurací, 2denní skipas).