Tým Německa

Franzi

coconut_sports

Franzi je nadšená cestovatelka z Mnichova. Ze svého koníčku si udělala nejen jednu, ale hned dvě profese. Kromě práce blogerky cestuje po světě také jako letuška - navštívila již více než 50 zemí. Sportování na cestách je pro ni ztělesněním relaxace - ať už jde o surfování u moře nebo turistiku v horách. 

3 věci, bez kterých nemůžeš žít: 
Adrenalin, slunce a lak na nehty.

Jaká by byla titulní píseň tvého života?
Let’s Dance by David Bowie

Jaké je tvé duchovní zvíře?
Asi slon - minimální úsilí pro maximální výsledky.

Proč se zúčastňuješ soutěže Beat the Challenge:  
Ráda bych Dolní Rakousko poznala ještě lépe - nejlépe se to samozřejmě dá v přírodě. Nikdy také neodmítnu malou výzvu a jsem velmi zvědavá, co mě čeká.

Flo & Biggi

phototravellers_blog

Biggi a Flo píší o svých cestovatelských zážitcích na svém blogu phototravellers.de již více než 10 let. Blog, který vznikl jako cestovní deník pro rodiče a přátele, se stal jedním z největších v Německu. Dnes cestuje s Biggiem a Flo po světě 400 000 čtenářů měsíčně. Jako fotografové i kameramani pracují bloggeři na plný úvazek. Rádi začínají den nádherným východem slunce. Když zrovna nemají v nohách 700 kilometrů, stojí na vrcholu hory nebo se svým stanem na střeše přejíždějí Německo. Dobrodružství, fotografování a vášeň pro přírodu jsou každodenním motorem těchto dvou cestovatelů. Ochrana přírody je pro ně nesmírně důležitá. Sbírají odpadky, čistí pláže a podporují zvířata v nouzi. 

3 věci, bez kterých nemůžete žít: 
Náš střešní stan, fotoaparát, turistické boty.

Jaká by byla titulní píseň vašeho života?
Eye of the Tiger od Survivor

Jaké je vaše duchovní zvíře?
Tygr/kočka

Proč se zúčastňujete soutěže Beat the Challenge:   
Jsme absolutními fanoušky Dolního Rakouska a rádi objevujeme nová místa. Kromě toho výzvy vždy probouzejí naše ambice a touhu po dobrodružství. Outdoorová dobrodružství jsou prostě naše parketa.

Sponzorský partner:

Skupina Schöffel se sídlem v bavorském Schwabmünchenu je jedním z předních výrobců outdoorového a lyžařského oblečení a již více než 200 let představuje kvalitu, spolehlivost a inovace.