Ubytování pro rodiny ve Vídeňských Alpách

Nasedněte na lyže a užijte si sjezdovky ve Vídeňských Alpách v Dolním Rakousku. Na malé i velké lyžařské hvězdy čeká mnoho ubytování pro rodiny s dětmi!

Rodiny se ve Vídeňských Alpách cítí jako doma. Děti si zde mohou poprvé vyzkoušet sjezdovky a na své si přijdou i pokročilí lyžaři nebo malí profesionálové. V Kinderskilandu v Mönichkirchenu am Mariensee čeká na návštěvníky řada sjezdovek a zábavných překážek. Na Semmeringu se dá zažít mnoho skvělých dobrodružství na sjezdovkách. Vždyť sjíždíte Magic Mountain a ta je proslulá skvělými sjezdovkami, super lyžařskými školami a útulnými chatami se špičkovými knedlíky!

Na dovolené ve Vídeňských Alpách nesmí chybět ani sáňkování a chůze na sněžnicích. Na túrách na sněžnicích se můžete s vypůjčeným vybavením vydat po zasněžených svazích kolem kouzelné krajiny k další chatě, kde na vás jistě bude čekat šálek horkého kakaa.

Nejlepší adresy pro rodinnou dovolenou ve Vídeňských Alpách

Aby si dovolenou užila celá rodina a nikdo se nenudil, připravili jsme pro vás seznam ubytování v regionu, které je vhodné pro rodiny s dětmi.