Velké
oblouky.
Číst dále
Als Early Bird auf der Piste die ersten Schwünge ziehen, © Niederösterreich-Werbung/ Fred Lindmoser

Zima v Dolním Rakousku

Dolní Rakousko jako region zimních sportů je rájem pro aktivní návštěvníky, milovníky horských chat a rodiny.

Jedni jsou na sjezdovkách celý den od první jízdy lanovky až do poslední, druzí si v klidu vychutnávají příjemné zimní oddechové chvilky. V Dolním Rakousku můžete úžasným způsobem načerpat energii. Když den začíná na sněhu a končí útulným odpočinkem v horské chatě, znamená to, že právě trávíte zimu v Dolním Rakousku.

Lyžování a snowboarding. Kde si mohou fanoušci zimních sportů vychutnat při východu slunce první jízdu na nedotčených sjezdovkách úplně jako první? Při lyžařském zážitku „Guga Hö“ v mostviertelských kopcích brousí lyžaři a snowborďáci sjezdovky hned po probuzení za časného rána a zahřejí se při chutném brunchi na chatě s nádherným výhledem. V Dolním Rakousku nejen ranní ptáčata, ale malí i velcí, začátečníci nebo pokročilejší lyžaři vyjíždějí své oblouky v přibližně 20 lyžařských areálech a na více než 200 kilometrech sjezdovek – a to za rozumné ceny – především i pro rodiny.

Zima mimo sjezdovky. U nás jsou turisté na svých pěších výletech skvěle zaopatřeni a při procházkách zimní krajinou mohou na každém rohu zavítat do některé z horských chat a ohřát se na lavici u kamen.  

Nechejte se okouzlit zasněženou zimní krajinou!

Když se zimní vločky vydají na cestu: zimní nabídky

Filtrovat výsledky
Klíčové slovo
Časové období
Počet nocí
Cena
Skier on Annaberg, © weinfranz.at Nabídka

Na lyže se zárukou!

Annaberg: 2 noci s polopenzí | skipas | lyžařský kurz včetně půjčení vybavení

od 367,-