Erlebnis Raxalpakas

Přírodní zážitek, Zážitek se zvířaty

Popis

Žijeme na naší farmě v krásném Reichenau an der Rax a splnili jsme si sen o chovu alpak. Klidné charisma přítulných čtyřnohých kamarádů vám umožní nádherně se uvolnit a zapomenout na každodenní život.

Nádherná zasněžená horská oblast Rax je ideální pro naše túry s průvodcem za alpakami. Trasa je s hosty předem projednána a může být přizpůsobena jejich přáním a fyzickým podmínkám. Trek s alpakami je skvělým zážitkem pro všechny, od malých po velké. Po vzájemném seznámení a výkladu o našich zvířecích společnících začíná túra, která trvá asi 1,5 hodiny. Poté vás srdečně zveme do našeho farmářského obchodu, abyste se seznámili s našimi výrobky z alpaky a zamilovali si je.

Zatímco naši valaši se těší na návštěvy, procházky, fotografování a akce, naše klisny se s láskou starají o své potomky a mohou si užívat zaslouženého odpočinku na svěžích květinových loukách.

Co nabízíme: celoroční výlety, výlety za svitu měsíce, focení pro svatby nebo reklamy, akce pro kluby a firmy a mnoho dalšího.

Náš sortiment výrobků z alpaky začíná u vložek do bot a ponožek a pokračuje mimo jiné i u pokrývek hlavy - od triček po deky a od mýdel po ponča. Fascinující a všestranné vlastnosti vlny našich zvířat se používají v mnoha různých výrobcích - přesvědčte se sami!

Nechte se okouzlit našimi zvířaty! Těšíme se na vaši návštěvu!
S pozdravem rodina Siwatz a Raxalpakové

Rezervujte si prosím místo předem telefonicky!
Mario Siwatz +43 676 606 9944
Doris Siwatz +43 664 222 3609

Poloha
  • dostupné městskou hromadnou dopravou

Místo a příjezd