Monsterroller Mönichkirchen, © Robert Herbst

Zábava a akce

Nahoru a pak dolů: voda, lesy a lezecké parky jsou zárukou skvělé zábavy pro malé i velké.

Corona Coaster, © Firma Wiegand GmbH

Jízda na horské dráze Corona Coaster

Rychlou jízdu z kopce si můžete užít na horské dráze Corona Coaster ve Erlebnisarena St. Corona am Wechsel. O vzrušení na letní bobové dráze se postarají ostré zatáčky a kruhové objezdy, než se dráha opět stočí vzhůru - protože adrenalinu není nikdy dost!

Číst dále
Eibl Jet , © weinfranz.at

Záruka celoroční zábavy Eibl Jet

Dráha Eibl Jet v Türnitzu je výjimečná. Na celoroční 1007 metrů dlouhé bobové dráze se sklápěcí střechou se mohou odvážlivci spustit z vrcholu Gemeindealpe dolů do údolí až ze 7 metrů nad zemí - na ostrých zatáčkách, bubnech, skocích a kolotočích!

Číst dále
Na cestě Weinviertelskou drezínou, © Weinvierteldraisine

Na cestách po kolejích Weinviertelskou drezínou

Region Weinviertel je známý svými nádhernými cyklostezkami. Drezína Weinviertel v Ernstbrunnu nabízí rodinám trochu jiný cyklistický zážitek. Zatímco dva šlapou do pedálů, zbytek posádky si během jízdy užívá nádherný výhled a svěží vítr.

Číst dále
Jízda na lodi ve vodním parku Tullna, © DIE GARTEN TULLN

S veslami vodním parkem Tulln

Vodní park v Tullnu si můžete prohlédnout na kánoi. Je tu spousta zajímavostí, protože je domovem strak a bobrů. Bujnými porosty zelené oázy se klikatí turistické a cyklistické stezky.

Číst dále
Plavba po Dunaji, © BRANDNER Schiffahrt GmbH

Ahoj Wachau

Nejpříjemnějším způsobem, jak si tuto památku zapsanou na seznamu světového dědictví UNESCO užít jako rodina, je plavba po Dunaji. Tematické nebo hudební plavby obklopené vodou a vinicemi nabízejí nádherný výhled do okolí.

Číst dále