Glamping Park Mönichkirchen

Glamour camping

Glamping  představuje nový trend pro ty, kteří milují přírodu a chtějí se obejít bez hotelové kuchyně: uprostřed horského světa oblasti Wechsel umožňuje Glamping Park Mönichkirchen  dobrodružné kempování s nádechem glamouru a luxusu. Včetně malého snídaňového potěšení s lahodnými specialitami místní venkovské pekárny Dorfstätter. Tady si vychutnáte kempování s pokojovým servisem – pro váš útěk ze všedních dnů!

Back to the Woods

Osm dřevěných stylových chatek s komfortním vybavením zve na blahodárný návrat k našemu původu. Troll, Pod a Bugg – špičaté, zakulacené a klenuté tvary propůjčují těmto s láskou postaveným dřevěným chatám osobitý šarm. Tady je místo pro všechno: od romantického dostaveníčka ve dvou po dobrodružný víkend se dvěma dětmi.

Zážitek „Kraxl“-Park Mönichkirchen

Přímo přede dveřmi chaty čekají příroda a zážitek v ryzí podobě. Kdo chce šplhat do výšin, je v nedalekém lanovém parku Hamari Mönichskirchen naprosto správně: s 12 trasami, 85 překážkami a 600 m dlouhou trasou Flying-Fox je toto lanové centrum v nadmořské výšce 950 m největší „Kraxl“ park Vídeňských Alp. Zážitek pro všechny věkové skupiny. Stejně jako motorický park St. Corona. Rovněž dráha na terénní koloběžky a horské motokáry v zážitkovém centru Erlebnisalm Mönichkirchen se nachází v dostupné vzdálenosti!
 

Více informací a dotazy