Hutwisch

Hutwisch je nejvyšší vyvýšeninou pohoří Bucklige Welt. Blahodárná krajina a poutavé stezky vnesou klid do duše a odvedou od starostí všedních dnů.

Procházka po vyvýšenině Hutwisch má léčivé účinky. Na cestě poutavou krajinou zůstanou starosti všedního dne daleko za vámi, myšlenky necháte volně plynout a vychutnáte si momentální okamžik. Třeba v některé z vynikajících chat.

Uvolnění pro smysly
Nedaleko idylických lázní Bad Schönau se zvedá Hutwisch, nejvyšší vyvýšenina pohoří Bucklige Welt. Ve výšce 896 m n. m. se po 104 schodech dočkáte odměny v podobě fantastického výhledu z vyhlídky na malebnou krajinu a dopřejete si přestávku k vydýchání. Vychutnejte naplno současný okamžik.

Pryč od všedního dne a nahoru do kopců
Ať pěšky, na kole nebo elektrokole: početné pahorky regionu nabádají k užívání si života. Zdejší krajina je předurčena pro zpomalení a odreagování, které určitě najdete na početných turistických stezkách, v impozantních kostelích, hradech opředených pověstmi a unikátních skanzenech.

Požitek v délce 7,8 kilometrů
Početné požitkářské turistické stezky zvou návštěvníky na poznání a ochutnávku zdejšího regionu. Tip na pěší túru: trasa z Kirchschlagu na Hutwisch  s vrcholným zakončením na vyhlídkové věži. Po příjemné túře se uvolníte při kouzelném výhledu na Schneeberg a necháte se unášet pohledem do dálky na širou krajinu až po Neziderské jezero.