Horské zážitky v Dolním Rakousku

Adrenalin a relaxace v jednom

Svět dolnorakouských hor: od adrenalinových po pohodové, od mírných po divoké, od dynamických po klidné. Protože kdo chce vystoupit na hory, musí projít i údolím.

Zážitek z hor je pro každého jiný. Někteří lidé rádi jezdí do kopce, jiní z kopce. Někteří chtějí najít sami sebe, jiní chtějí překonat sami sebe. Někteří hledají zážitky v přírodě, krásné výhledy a chutné jídlo, jiní akci, zábavu a živou hudbu a další od všeho trochu. Někteří přicházejí s dětmi a psy, jiní ve dvojicích, s přáteli nebo sami.

Všechna tato různá uskupení lidí a jejich požadavky nacházejí v horách Dolního Rakouska příjemný dočasný domov. Nabízejí širokou škálu zážitků od adrenalinových po pohodové, od mírných po divoké, od dynamických po klidné. Protože kdo chce vystoupit na hory, musí projít i údolím. Horu netvoří jen její vrchol, ale také cesta k němu.

Zde najdete přehled toho, co nabízejí horské oblasti v regionu Mostviertel a Vídeňské Alpy na jaře, v létě a na podzim. Uprostřed luk, chat a vrcholových křížů můžete načerpat ztracenou energii. Takže: zhluboka se nadechněte a vydejte se do hor v Dolním Rakousku!

Spousta cest vede do dolnorakouských hor. Ty nejkrásnější najdete zde.

Krátká dovolená na horách

Kde přespat? Která cesta je nejlepší? Máte raději akční a zábavnou dovolenou nebo raději relaxujete ve wellness? Zkombinovat obojí, v Dolním Rakousku to není žádný problém. Odpovědi na tyto a mnoho dalších otázek naleznete zde.