Okénko č. 24: Dovolená v bungalovech Bärenhof

Vyhrajte jednu noc pro 2 osoby včetně snídaně v bungalovech restaurace Bärenhof oceněné 2 kuchařskými čepicemi a nechejte se hýčkat špičkovým kuchařem Michaelem Kolmem, který pro vás připraví gurmánské menu!

Místo, kde medvěd bručí a také v břiše kručí, když jen pomyslíme na lahůdky restaurace Bärenhof! Přejeme vám veselé Vánoce a na závěr našeho online adventního kalendáře dnes ještě vylosujeme naprosto výjimečnou pochoutku!

Trochu schovaný, daleko od ruchu měst, leží uprostřed krásné přírody objekt Bärenhof, zasazený do zimní hornaté krajiny Waldviertelu. Tam, kde lišky dávají dobrou noc, se na pozdrav ozývají také medvědi z obory rozprostírající se v těsném sousedství. Tady mohou zachránění medvědi hnědí strávit příjemně svůj podzim života a zároveň se mohou těšit obdivným pohledům návštěvníků. Přímo od vaší terasy vede při vhodném počasí běžecká stopa a zve ke sportovnímu výkonu. Kousek od vesničky Arbesbach s impozantní hradní zříceninou a vzdálené pouhé tři kilometry objevíte při pěší túře po Medvědí stezce mystická energetická místa a hučící vodopády, jako je Lohnbachfall nebo Höllfall.

Hodně štěstí! Doufáme, že vás budeme moci brzy přivítat v Dolním Rakousku, posíláme krásné pozdravy a přejeme vám všem veselé svátky a požehnané sváteční dny!

Pro vaši účast na losování prosíme o vyplnění následujího formuláře.

 

Tato soutěž byla již ukončena!

Srdečně gratulujeme výherci!