Vídeňský alpský oblouk

Vídeňský alpský oblouk nabídne naprosté uvolnění a zrakové a gurmánské uspokojení zároveň. Nezapomenutelný smyslový zážitek zde čeká na vás.

Ráj výhledů zve na kulinářský požitek, při kterém myšlenky návštěvníků budou jen volně plynout, a zrak se nebude moci nabažit okolních krás. Kulinářské speciality a nezapomenutelné výhledy tak uspokojí jazýček i ducha spousty nadšených turistů.

Od hory Wechsel až po Rax
Vídeňské Alpy se právem nazývají „Rájem výhledů“. Podél pestrých pastvin můžete na početných turistických stezkách vychutnávat nádherné výhledy na impozantní vrcholy, které čekají jen na vás. Tip: prohlížeč Wiener Alpen Viewer. Prohlížecí zařízení se zrcadlovými stěnami se vejde do každého batohu a otevře vám a vašemu fotoaparátu nové perspektivy.

Sezóna požitků nikdy nekončí
K perfektnímu výhledu patří také skvělé prostředí, které zde zcela jistě najdete ve vynikajících restauracích a tradičních chatách. Regionální pochoutky, kuchyně, kde se vaří srdcem, a nádherné terasy vám dopřejí užívat si života a uvolnit se.  

Cesty za horizonty všedních dnů
Od pohoří Bucklige Welt přes Wechsel, Semmering, Rax a Schneeberg až po Hohe Wand: vídeňský alpský oblouk skrývá spoustu těch nejkrásnějších vrcholů Dolního Rakouska. Přinášejí prý inspiraci a nové podněty, říkali již Freud, Ghega a Schnitzler, kteří tenkrát na poklidných turistických stezkách s bohatými výhledy hledali klid a nové myšlenky.