Vysoko v oblacích - vyhlídkové plošiny

Svět vypadá úplně jinak, když se díváte na úchvatné výhledy z dolnorakouských vyhlídkových plošin.

Úchvatné, fantastické, neuvěřitelné - okamžiky, které může fotografie jen stěží zachytit. To jsou panoramata Dolního Rakouska ze dvou velmi speciálních vyhlídkových platforem Skywalk Hohe Wand a 360 ° Skytour Hochkar.

Pohled na ráj výhledů: z vyhlídkové plošiny Skywalk Hohe Wand

Ráj lezení, paraglidingu a turistiky v přírodním parku Hohe Wand otevře svým návštěvníkům ohromující výhledy a pohledy na přírodu. Výjimečný výhled zažijete na vyhlídce Skywalk Hohe Wand, kde na vás čeká fantastický pohled do dálek. Můžete pohlédnout téměř kolmo až do hloubky 120 m – anebo se můžete nechat dokonce slanit. Komu se to zdá příliš strmé, využije raději některou z početných turistických stezek a s trochou štěstí třeba natrefí na kozorožce nebo jelena.

Tady vám budou ležet hory u nohou: vyhlídka 360° Skytour Hochkar

U horské restaurace JoSchi-Berghaus začíná a končí kilometr dlouhá okružní trasa, která vás dovede k výhledu z vrcholku, tzv. 360° Skytour Hochkar. Už jen samotný výstup je úžasný: k vyhlídkové plošině se dostanete přes visuté mosty. Odtud si vychutnáte nádherný výhled do dálek až po údolí Donautal a regiony Waldviertel a Weinviertel. A při optimální viditelnosti leží návštěvníkům u nohou více než 100 vrcholků, které částečně měří přes 2.000 výškových metrů. To musíte vidět!