Hohe Wand

Pohoří Hohe Wand poskytuje nádherný pohled na ráj výhledů. Vyznavači vysokohorské turistiky, lezení a paraglidingu zde nevyjdou z úžasu.

Stolová hora Hohe Wand dokáže nadchnout turisty, milovníky lezení a děti svými božskými výhledy a poutavými trasami. Za doprovodu kozorožců, odvážných paraglidistů a veselých lam zde poznáte přírodu z její nejkrásnější stránky.

Nad mraky
V rodinném a přírodním parku Hohe Wand se návštěvníci vznáší nad zemí, protože fascinující vyhlídka Skywalk dopřeje odvážlivcům jedinečný výhled na Vídeňské Alpy: z ptačí perspektivy si vychutnáte pohled do širokých dálav – a s troškou štěstí třeba i na volně žijící kozorožce.

Pohled nahoru
Při poležení na pohodlných stylových pohovkách „Enzos“ si vychutnáte krásný pohled na veškeré dění na obloze, kde krouží paraglidy a rogala anebo kde šťastní lezci zrovna zdolali svůj další úsek. Tato nápaditá sluneční lehátka jsou umístěna na krásných odpočívkách a podél různých turistických cest a lákají tak unavené nohy k zastavení na svačinu a k oddechu.

Pro velké a malé cestovatele
Uprostřed ohromujících skalních útvarů a hustými lesy si lezci a turisté razí svou cestu po pestré síti tras. Náš tip pro vysokohorské turisty: poutavá dětská zážitková stezka Kindererlebnisweg, na které lze potkat lamy a alpaky, prozkoumat dětská hřiště a rovněž se vyšplhat na horu a domeček v koruně stromu.