Lyžování s dolnorakouskými aplikacemi

Dolnorakouské lyžařské oblasti mají nejen perfektní infrastrukturu, ale také skvělé vybavení. Se skitrackery a videoanalýzami se tady lyžuje na profi úrovni.

Mostviertel a Vídeňské Alpy nadchnou nejen jistotou sněhu a skvěle upravenými sjezdovkami, ale přesvědčí také svou technickou úrovní. Tady se zaznamenávají všechna lyžařská data a pomocí videa se provede analýza jízdy!

Zábavné lyžařské výzvy v Mostviertelu

Zasněžený Mostviertel vzbuzuje nadšení nejen nádhernými výhledy, ale také technickými inovacemi. V Annabergu a ve středisku Gemeindealpe Mitterbach se den na lyžích stane výzvou – díky bezplatné aplikaci Skiline: aplikace vyhodnotí údaje jako najeté kilometry na sjezdovce i výškové kilometry, provede jejich analýzu a výsledky můžete porovnat s přáteli – naprosto bez poplatků za roaming. Podobně a rovněž zdarma funguje iSkiTracker ve středisku Lackenhof am Ötscher.

Fotopoint, videoanalýza a analýza lyžařských dat ve Vídeňských Alpách

V Mönichkirchenu se nachází speciální fotopoint, který zajistí nádherné vzpomínky na den strávený na sjezdovce. Pomocí vašeho skipasu si pak můžete stáhnout fotku online nebo přes terminál. Na trase „Jak rychle jezdím?“, označené jako WISBI, je nejenom časomíra, ale také videozáznam jízdy. Stejně jako v Mönichkirchenu i v areálu Zauberberg Semmering se točí vše kolem čísel: v aplikaci Skiline si rovněž sestavíte osobní diagram výškových metrů – samozřejmě zdarma a bez poplatků za roaming.

Tady najdete naše wifi hotspoty:

  • Annaberg: v hospůdce Teichstüberl, u sedačky, u pokladen a v Anna-Land.
  • Gemeindealpe Mitterbach: u dolní stanice lanovky, u Terzerhaus a nově! ve snowparku.
  • Lackenhof am Ötscher: u pokladen, na chatě Eibenhütte a v Ötscher Arena a v celém prostoru dolní stanice lanovky.   
  • Mönichkirchen: u dolní stanice lanovky. 
  • Puchberg: sjezdovka s umělým povrchem Wunderwiese
  • Rax: dolní a horní stanice lanovky