Gemeindealpe Mitterbach

Od vrcholu až do údolí dokáže Gemeindealpe své návštěvníky vždy překvapit. Kdo hledá dobrodružství, tady bude při hledání určitě úspěšný!

Akce a zábava a vyhlídka a hluboký sníh a posezení v horské chatě. Popsat areál Gemeindealpe – na to slova nestačí. Není divu, že se zde cítí vítáni freerideři stejně jako turisté i snowboardisté.

Gemeindealpe: kde je svoboda doma!

Více akce, vyhlídek a rozmanitosti už ani není možné! Se svými sjezdovkami v délce 15,5 km a se 4 lanovkami je lyžařský areál stejně rozmanitých jako hora samotná: nejstrmější přírodní svah v Dolním Rakousku začíná přímo u Terzerhausu. A je jedno, jestli jízda v hlubokém sněhu nebo posezení na horské chatě, jako je třeba Wirtshaus zum Bäreneck nebo v Terzerhaus: zábava tady určitě nepřijde zkrátka!

Hluboký sníh ve výšce 1 626 m

Díky rozsáhlým freeridovým terénům s nejpříkřejší sjezdovkou s přírodním sněhem v Dolním Rakousku, nejdelší rodinné sjezdovce v celém kraji, razantnímu měřenému úseku a skicrossové dráze a rovněž díky funparku a jedinečnému výhledu na panorama předhůří Alp se zima v oblasti Gemeindealpe Mitterbach stane nezapomenutelným zážitkem.

Ceny a otevírací doba pro zimní sezónu 2023/24
Ceny skipasů Další informace o cenách skipasů!
Skipasy si můžete pohodlně objednat v online shopu Gemeindealpe.
Otevírací doba 24. prosince 2023 - 17.03.2024
Denně od 9:00 do 16:00 hodin při dostatečných sněhových podmínkách.
Kontakt Lyžařské středisko: T +43 3882 41720, www.gemeindealpe.at
Informace Mitterbach: +43 3882 4211, www.mitterbach.at

Tip: Chcete-li se dostat do Mitterbachu, doporučujeme jízdu na panoramatickým vlakem Himmelstreppe Mariazellerbahn, který zastavuje v bezprostřední blízkosti údolní stanice.

Mimo sjezdovky 

Volnočasový program v Mitterbachu nabízí aktivity od romantických po sportovní. 12 kilometrů běžeckých stop, bruslení a metaná na náměstí obce stejně jako pěší túry zasněženou krajinou kolem přehrady Erlaufstausee zvou k pohybu.

 

Více o lyžařském středisku Gemeindealpe Mitterbach