Gemeindealpe Mitterbach

Od vrcholu až do údolí dokáže Gemeindealpe své návštěvníky vždy překvapit. Kdo hledá dobrodružství, tady bude při hledání určitě úspěšný!

Akce a zábava a vyhlídka a hluboký sníh a posezení v horské chatě. Popsat areál Gemeindealpe – na to slova nestačí. Není divu, že se zde cítí vítáni freerideři stejně jako turisté i snowboardisté.

Gemeindealpe: kde je svoboda doma!

Více akce, vyhlídek a rozmanitosti už ani není možné! Se svými sjezdovkami v délce 15,5 km a se 4 lanovkami je lyžařský areál stejně rozmanitých jako hora samotná: nejstrmější přírodní svah v Dolním Rakousku začíná přímo u Terzerhausu. A je jedno, jestli jízda v hlubokém sněhu nebo posezení na horské chatě, jako je třeba Wirtshaus zum Bäreneck nebo v Terzerhaus: zábava tady určitě nepřijde zkrátka!

Hluboký sníh ve výšce 1 626 m

Díky rozsáhlým freeridovým terénům s nejpříkřejší sjezdovkou s přírodním sněhem v Dolním Rakousku, nejdelší rodinné sjezdovce v celém kraji, razantnímu měřenému úseku a skicrossové dráze a rovněž díky funparku a jedinečnému výhledu na panorama předhůří Alp se zima v oblasti Gemeindealpe Mitterbach stane nezapomenutelným zážitkem.

Ceny a otevírací doba pro zimní sezónu 2021/2022
Ceny skipasů Celodenný skipas dospelí: € 39,50 
Celodenný skipas deti: € 21,- 
Otevírací doba od 4. decembra 2021 do 20. marca 2022
(v závislosti od snehových podmienok)
Počas zimnej sezóny denne od 08:30 do 16:00
Úplné uzavretie zjazdoviek od 16:30 do 8:00 (okrem stredy: večerný skitouring do 19:00)
Kontakt Lyžiarske stredisko: T +43 3882 41720, www.gemeindealpe.at
Informácie Mitterbach: +43 3882 4211, www.mitterbach.at

Tip: Chcete-li se dostat do Mitterbachu, doporučujeme jízdu na panoramatickým vlakem Himmelstreppe Mariazellerbahn, který zastavuje v bezprostřední blízkosti údolní stanice.

Mimo sjezdovky 

Volnočasový program v Mitterbachu nabízí aktivity od romantických po sportovní. 12 kilometrů běžeckých stop, bruslení a metaná na náměstí obce stejně jako pěší túry zasněženou krajinou kolem přehrady Erlaufstausee zvou k pohybu. Příjemně romantická je projížďka zimní krajinou v kočáru za koňským spřežením.

 

Více o lyžařském středisku Gemeindealpe Mitterbach Ubytování Mitterbach

Tipy pro lyžařské středisko Gemeindealpe Mitterbach

Lyžařské středisko Gemeindealpe na mapě