Gemeindealpe Mitterbach

Od vrcholu až do údolí dokáže Gemeindealpe své návštěvníky vždy překvapit. Kdo hledá dobrodružství, tady bude při hledání určitě úspěšný!

Akce a zábava a vyhlídka a hluboký sníh a posezení v horské chatě. Popsat areál Gemeindealpe – na to slova nestačí. Není divu, že se zde cítí vítáni freerideři stejně jako turisté i snowboardisté.

Dobrodružství s vyhlídkou

Více akce, vyhlídek a rozmanitosti už ani není možné! Se svými sjezdovkami v délce 15,5 km a se 4  lanovkami je lyžařský areál stejně rozmanitých jako hora samotná: nejstrmější přírodní svah v Dolním Rakousku začíná přímo u Terzerhausu. A je jedno, jestli jízda v hlubokém sněhu nebo posezení na horské chatě, jako je třeba Wirtshaus zum Bäreneck nebo v Terzerhaus: zábava tady určitě nepřijde zkrátka!

Hluboký sníh ve výšce 1 626 m

Díky rozsáhlým freeridovým terénům s nejpříkřejší sjezdovkou s přírodním sněhem v Dolním Rakousku, nejdelší rodinné sjezdovce v celém kraji, razantnímu měřenému úseku a skicrossové dráze a rovněž díky funparku a jedinečnému výhledu na panorama předhůří Alp se zima v oblasti Gemeindealpe Mitterbach stane nezapomenutelným zážitkem.

Ceny a otevírací doba pro zimní sezónu 2020/2021
Ceny skipasů Dospělí/1 den € 38,-
Děti/1 den € 20,-
Otevírací doba Během zimní sezóny otevřeno denně od 09 do 16 hod.
Začátek sezóny: 05. prosince 2020
Konec sezóny: 21. března 2021 (dle sněhových podmínek)

Díky asociaci „Skiberge an der Mariazellerbahn“ platí skipasy na lanovky v Annabergu, na Mariazeller Bürgeralpe a Gemeindealpe Mitterbach.

Mimo sjezdovky

Volnočasový program v Mitterbachu nabízí aktivity od romantických po sportovní. 12 kilometrů běžeckých stop, bruslení a metaná na náměstí obce stejně jako pěší túry zasněženou krajinou kolem přehrady Erlaufstausee zvou k pohybu. Příjemně romantická je projížďka zimní krajinou v kočáru za koňským spřežením.

Tip: Chcete-li se dostat do Mitterbachu, doporučujeme jízdu na panoramatickým vlakem Himmelstreppe Mariazellerbahn, který zastavuje v bezprostřední blízkosti údolní stanice.

Top termíny:

 

Více o lyžařském středisku Gemeindealpe Mitterbach Ubytování Mitterbach

Lyžařské středisko Gemeindealpe na mapě