Annaberg

Annaberg přesvědčí nejenom fantastickým výhledem do dálek. Díky rozmanité nabídce sjezdovek a volnočasových aktivit by se každý návštěvník nejraději zdržel déle.

Zatímco děti dovádějí na sněhu, vychutnávají si v Annabergu dospělí fantastický výhled na vrchol Ötscher. To je ta pravá dovolená! Především, když se hledají rozmanité sjezdy a dobrodružství také mimo sjezdovky.

Náš tip: 15% sleva na skipas online!

Dobrodružný dětský svět v zimě

Annaberg nadchne malé i velké stejnou mírou. Především rodiny se tady cítí dobře. Ubytování, kde jsou rodiny s dětmi vítány, nabízí mimo jiné nový rezort JUFA Bergerlebnis-Resort Annaberg, v kterém na nejmenší čeká dětské hřiště a vodní skluzavky a na ty velké velkolepá wellness oáza.

Dlouhé sjezdovky a široký rozhled

V Annabergu si každý najde přesně to, co hledá: sjezdovky kompatibilní s FIS a strmé svahy pro lyžařské virtuosy a odvážné snowboardisty, rozsáhlé sjezdovky pro amatérské lyžaře a ploché sjezdovky pro rodiny a ty, kteří dávají přednost tomu, aby to zvládli s lehkostí. 6 vleků otevírá 12,5 kilometrů sjezdovek.

Anna-Park: Snowpark pro děti

Anna-Park se skládá ze 3 freestylových sekcích a přináší zábavu a a nabízí tak pro malé i velké akci a zábavu v jednom. Ve funparku „Family“ mohou freestyleři trénovat první pokusy na překážkách a skocích. V „Anna-Park Waveride“ se naučíte hravě ovládat rychlost a vyvážení. Sekce „FunCross“ čeká s příkrými zatáčkami, sněhovými vlnami a skoky v délce 800 m a dvěma různými lines na začátečníky i profíky. 

Ceny a otevírací doba pro zimní sezónu 2023/24
  Ceny skipasů Flexibilní ceny v online shopu Annaberg!
Otevírací doba 08.12.2023 - 17.03.2024
Ukončení sezóny podle sněhových podmínek
Kontakt Skiareál/lanovky a vleky: T +43 2728 8477, office@annabergerlifte.at
Sněhové podmínky: T +43 2728 8477-15
Informace Annaberg: +43 2728 77000, www.annaberg.info


Mimo sjezdovky

Tip: Každý čtvrtek (17:00 až 20:30 hod) mohou příznivci výstupů společně zdolat během skitouringového večera vrchol Hennesteck. Pro večerní zábavu s celou rodinou se perfektně hodí nabídka večerního sáňkování přímo v lyžařském středisku (o sobotách od 17 do 19 hod).

Kdo si raději vychutná jedinečný výhled, tomu doporučujeme vyrazit na pěší túru v pořádné obuvi nebo na sněžnicích anebo se proběhnout na běžkách po 18 km běžeckých tras (klasický styl nebo bruslení).

 

Více o lyžařském středisku Annaberg