Annaberg

Annaberg přesvědčí nejenom fantastickým výhledem do dálek. Díky rozmanité nabídce sjezdovek a volnočasových aktivit by se každý návštěvník nejraději zdržel déle.

Zatímco děti dovádějí na sněhu, vychutnávají si v Annabergu dospělí fantastický výhled na vrchol Ötscher. To je ta pravá dovolená! Především, když se hledají rozmanité sjezdy a dobrodružství také mimo sjezdovky.

Dobrodružný dětský svět v zimě

Annaberg nadchne malé i velké stejnou mírou. Především rodiny se tady cítí dobře. Ubytování, kde jsou rodiny s dětmi vítány, nabízí mimo jiné nový rezort JUFA Bergerlebnis-Resort Annaberg, v kterém na nejmenší čeká dětské hřiště a vodní skluzavky a na ty velké velkolepá wellness oáza.

Dlouhé sjezdovky a široký rozhled

V Annabergu si každý najde přesně to, co hledá: sjezdovky kompatibilní s FIS a strmé svahy pro lyžařské virtuosy a odvážné snowboardisty, rozsáhlé sjezdovky pro amatérské lyžaře a ploché sjezdovky pro rodiny a ty, kteří dávají přednost tomu, aby to zvládli s lehkostí. 7 vleků otevírá 12,5 kilometrů sjezdovek.

Anna-Park: Snowpark pro děti

Anna-Park se skládá ze 3 freestylových sekcích a přináší zábavu a a nabízí tak pro malé i velké akci a zábavu v jednom. Ve funparku „Family“ mohou freestyleři trénovat první pokusy na překážkách a skocích. V „Anna-Park Waveride“ se naučíte hravě ovládat rychlost a vyvážení. Sekce „FunCross“ čeká s příkrými zatáčkami, sněhovými vlnami a skoky v délce 800 m a dvěma různými lines na začátečníky i profíky. 

Ceny a otevírací doba pro zimní sezónu 2020/2021
  Ceny skipasů Dospělí/1 den € 38,50
Děti/1 den € 20,-
 -> Více informací k cenám
Otevírací doba Během zimní sezóny otevřeno denně od 09 do 16 hod.
Začátek sezóny: 05. prosince 2020
Konec sezóny: 21. března 2021 (dle sněhových podmínek)


Mimo sjezdovky

Romantická projížďka na saních tažených koňmi nebo návštěva jízdárny také patří k dovolené. Kdo si raději vychutná jedinečný výhled, tomu doporučujeme vyrazit na pěší túru v pořádné obuvi nebo na sněžnicích anebo se proběhnout na běžkách po 18 km běžeckých tras (klasický styl nebo bruslení).

Top termíny:

  • 01. ledna 2021: Dětská show s show4kids
  • 16. ledna 2021: Ochutnávka skialpinismu
  • 23. ledna 2021: Ochutnávka běžkařství
  • 05. února 2021: Dětská show s show4kids
  • 13. února 2021: Guga hö - ranní lyžování na Annabergu
  • 19. února 2021: Dine & Ski na anna-Alm
  • 13. března 2021: Guga hö - ranní lyžování na Annabergu
 

Více o lyžařském středisku Annaberg

Lyžařské středisko Annaberg na mapě