Okénko č. 11: Dovolená v apartmánovém domě Thalhof Reichenau

Dnes vylosujeme jednu noc v apartmánu pro 2 osoby, na přání také se 2 dětmi, včetně snídaně v okouzlujícím apartmánovém domě Thalhof v Reichenau an der Rax!

Ubytujte se v jednom z nejvýjimečnějších objektů Dolního Rakouska! S neskutečnou láskou k detailu a se smyslem pro nejvěrnější zachování originální podoby se z usedlosti Thalhof v Reichenau an der Rax stal během posledních třech let klenot pro každého dovolenkáře. První zmínka o Thalhofu pochází ze 17. století a během období biedermeieru se usedlost proměnila ve špičkový hotel, v kterém během lovu vždy pravidelně pobývali nikdo menší než císař František Josef a císařovna Sisi. Grandhotel, vybudovaný do roku 1890, se stal oblíbenou venkovskou a horskou rezidencí vídeňské společnosti z Ringstraße a šlechty i mnoha umělců a spisovatelů. K nim patřili také Sigmund Freund (který tady psal svou knihu Výklad snů), Peter Altenberg a Arthur Schnitzler.

Vychutnejte si toto nezapomenutelné prostředí na úpatí pohoří Rax a nechejte se unést zpět do okázalého prostředí dávných časů.

Pro vaši účast na losování prosíme o vyplnění následujího formuláře.

 

Tato soutěž byla již ukončena!

Srdečně gratulujeme výherci!