Zvířecí dobrodružství

Dolní Rakousko je zemí nejenom hor, ale také zvířat. Proč jinak by se tady chodilo na túry společně s oslíky, lamami a alpakami?

Pěší túra s lamami a alpakami, romantické vyjížďky na koních přes rozsáhlou krajinu, vtipné oslí dobrodružství a laškování s mývaly: dolnorakouská zvířátka mají z návštěvy vždy radost – o to větší, když má návštěva v kapse kostku cukru.

S exotickým doprovodem:
na vrcholech Ötscher a Hohe Wand

Nezapomenutelná pěší túra si vyžaduje zrovna takové průvodce. Náš zvířecí tip: lamy a alpaky na svazích  Ötscher a Hohe Wand. Tato roztomilá zvířata jsou nejen zárukou jedinečných momentek, jsou navíc krotká a přítulná a den s nimi se stane skutečným zážitkem!

V poklusu prašanem:
v Annabergu a ve Wachau

Cválat na koni nádhernou horskou krajinou nebo se zachumlat v saních a za koňským spřežením si vychutnat romantickou samotu ve dvou: na ranči Schlaglhof v Annabergu se vyjížďky malebnou krajinou nabízejí po celý rok. Veselé a trochu nemotorné jsou výlety ve Wachau: tam čeká na odvážlivce roztomilé oslí dobrodružství.

Na jeden den ošetřovatelem zvěře:
v přírodním parku Buchenberg

Už jste někdy hladili mývala? Anebo jste na poníkovi putovali po horských cestách a poznávali přírodu – skutečně v souladu s přírodou? V přírodním parku Buchenberg je to vše možné a celou zimu. Včetně fota s mývalem a krmení mývalů i pikniku s oslíky!