SVĚŽÍ

ranní lyžování

Guga hö - Header, © Fred Lindmoser

„Guga Hö“ ranní lyžování v Mostviertelu

Buďte na svahu první! Exkluzivní potěšení z lyžování při východu slunce na mostviertelských horách.

Máte chuť na nezapomenutelný zimní zážitek v mostviertelských Alpách? Na ryzí zábavu při lyžování a kulinářský požitek ve vysokém stylu? Ty, kteří ráno nemohou dospat, očekává na lyžařských svazích Mostviertelu výjimečná senzace. „Guga hö“ – tak se jmenuje nabídka nového lyžařského zážitku na sjezdovce pro ranní ptáčata, jejíž název v mostviertelském dialektu znamená volně přeloženo „svěží jako rybička“.

První! Lyžařský zážitek při východu slunce

Jaké by to bylo: popíjet horký čaj u ohně u dolní stanice lanovky. Pozorovat na sedačce východ slunce. Všude kolem: nedotčený sníh a klid. Na vrcholku se nadýchnout svěžího ranního vzduchu a pohled nechat klouzat přes pomalu se probouzející krajinu. Nasadit si brýle a vykouzlit na čerstvě upravené sjezdovce úplně první oblouček tohoto dne. Nejpozději teď jsou už všichni ve skupině „Guga hö“, tedy svěží jako rybička. A s nadšením následují svého osobního lyžařského průvodce, protože jenom on zná ta absolutně nejlepší místa, z kterých lze obdivovat východ slunce a výhled. To vše natočí na svou kameru GoPro a zvěční tak vzpomínky na „Guga hö“.

Brunch v horské chatě

Kdo si celé dopoledne vychutnával exkluzivní zábavu na sjezdovce, může se teď těšit na posezení v chatě. Tam už praská oheň v krbu, hruškový sekt se perlí ve skle. Čas pro vydatný brunch s regionálními pochoutkami. Hostinský servíruje mostviertelské speciality. Čerstvě posilnění a nabytí energií vyrážíte zpátky na sedačku – anebo na lehátko. Tam se při výhledu na Mostviertel nádherně relaxuje a čerpá síla ze slunečních paprsků. Lyžařský požitek v ryzí podobě.

Rodinné termíny v Annabergu

V rámci akce "Guga hö" mohou děti brzy ráno jezdit výhradně na sjezdovkách. Rodinný lyžařský areál Annaberg nabízí k tomuto účelu dva speciální termíny, během nichž mohou i mladí účastníci prozkoumat a důkladně otestovat rozsáhlou nabídku lyžařského areálu. Děti ve věku od 8 do 15 let, které již zvládly červené sjezdovky, se mohou v doprovodu dospělého zúčastnit termínů v lyžařském středisku Annaberg.

Exkluzivní nabídka „Guga hö“:

 • Celodenní skipas (platný od 06:30 do 16:00)
 • Občerstvení a čaj 
 • Exkluzivní lyžařský zážitek na čerstvě upravených sjezdovkách
 • Mostviertelský brunch s regionálními produkty v horské chatě

Aktuální upozornění: Pokud se akce vzhledem k novým předpisům nemůže uskutečnit, budou Vám náklady vráceny.

Cena na osobu: 119,- €
Rodinná cena v Annabergu (platí pro max. 4 osoby, z toho max. 2 dospělí): 245,- €

Termíny 2023:

 • 28.01. Göstling-Hochkar
 • 04.02. Annaberg
 • 11.02. Lackenhof am Ötscher
 • 18.02. Annaberg
 • 25.02. Gemeindealpe Mitterbach
 • 04.03. Gemeindealpe Mitterbach
 • 11.03. Lackenhof am Ötscher
 • 18.03. Göstling-Hochkar

Minimální počet účastníků: 10 osob
Maximální počet účastníků: 30 osob

Informace a rezervace:
Mostviertel Tourismus GmbH
T 07484/204 44
E info@mostviertel.at
I www.gugahoe.at