Hochkar

Nejvyšší lyžařské středisko Dolního Rakouska s největší jistotou sněhu nadchne svou rozmanitostí a nespočetnými zážitky na sjezdovkách i ve volném terénu.

Tam, kde si rodiny vychutnávají jedinečný požitek z jízdy na 19 km sjezdovek, kde freeriderům jiskří oči a milovníkům hlubokého sněhu buší srdce vzrušením, se v 1 808 m n. m. nachází nejvýše položený skiareál Dolního Rakouska: nádherný Hochkar.

Náš tip: 15% sleva na skipas online!

Kde lyžaři a snowboardisté nacházejí své bílé štěstí

Ve výšce 1 808 m s výbornými sněhovými podmínkami najdou báječné sjezdy začátečníci i ostřílení lyžaři, protože Hochkar nabízí vše, co si srdce lyžaře a snowboardisty žádá: od rozmanitého funparku přes divoké sjezdovky s muldami až po malý pohádkový les. 

Kde se ze začátečníků stanou profíci

Nejvýše položený skiareál Dolního Rakouska potěší výběrem z 10 vleků a lanovek a 19 km sjezdovek s možností večerního lyžování. Nejen příznivci snowboardu, freeridu a nováčci tady rádi trénují oblouky, ale také lyžařské osobnosti jako Thomas Sykora, Andreas Buder nebo Kathrin Zettel zde objevili svou lásku k lyžím.

Freeride Mecca a potěšení z nočního lyžování

Díky nadmořské výšce mezi 1300 a 1800 m nabízí Hochkar ideální sněhové podmínky pro nádherné sjezdy v hlubokém sněhu po celou sezónu. Zastávka v rustikálním Latschen-Alm nebo v tradičním Hochkarhof zaručuje nejlepší atmosféru během lyžařské dovolené.

Ceny a otevírací doba pro zimní sezónu 2023/24
  Ceny skipasů Flexibilní ceny v Hochkar online shopu!
Otevírací doba 08.12.2023 - 01.04.2024
Během lyžařské sezóny denně od 9 do 16 hod.
Kontakt Skiareál Hochkar: T +43 5 0138-200 www.hochkar.com
Sněhové podmínky: T +43 5 0138-281
Informace Ybbstaler Alpen: +43 5 93049, info@ybbstaler-alpen.at

Mimo sjezdovky

Hochkar je nejen fantastickým lyžařským místem, ale nabízí i spoustu jiných zážitků, jako např. krásné trasy pro pěší túry i na sněžnicích. Den lze příjemně zakončit v termálních lázní Ybbstaler Solebad.

Více o lyžařském středisku Hochkar