Zvlněná krajina Vídeňský Alp, © Niederösterreich-Werbung/ M. Liebert

Pěšky na vrchol: léto v horách v Dolním Rakousku

Pro alpinisty, výletníky, turisty a pro všechny, kteří se jimi chtějí stát.

Kolem tradičních horských chat, pestrou krajinou a s výhledy na jedinečné panorama: nenechte si ujít dolnorakouské hory se skvělými podmínkami pro turistiku.

Pro každého turistu ten správný vrchol

Lehké etapy pro rodiny, dlouhé a náročné túry pro profíky: dolnorakouské hory nabízejí pro každý vkus tu správnou turistickou cestu. Za doprovodu vonných bylin, hustých lesů a pestrých luk a pastvin nabízí turistika v Mostviertelu a vídeňském alpském oblouku výjimečný zážitek.

Domov ve výšce 1.000 m n.m.

K posezení a přenocování zvou početné typické a zároveň moderní horské chaty s vynikající kuchyní a okouzlujícími výhledy. Jak je tam nahoře opravdu krásně, poznáte, až tam sami budete.  Proto jsme pro vás sestavili ty nejlepší letní nabídky.

Pěšky na vrchol: Hory v Dolním Rakousku

Gippel a Göller, © weinfranz.at

Gippel, Göller

Zelený, zelenější: Gippel a Göller. Tato horská dvojčata jsou ideálním cílem pro příznivce horolezectví, turistiky a houbaření.

Číst dále
Hohe Wand, © Robert Herbst

Hohe Wand

Pohoří Hohe Wand poskytuje nádherný pohled na ráj výhledů. Vyznavači vysokohorské turistiky, lezení a paraglidingu zde nevyjdou z úžasu.

Číst dále
Muckenkogel, © weinfranz.at

Muckenkogel

Hora Muckenkogel a její vzrušující tematické stezky zvou k poznávání a objevování. Zde si najde své místo na slunci každý.

Číst dále
Hora Hutwisch, © Franz Zwickl

Hutwisch

Hutwisch je nejvyšší vyvýšeninou pohoří Bucklige Welt. Blahodárná krajina a poutavé stezky vnesou klid do duše a odvedou od starostí všedních dnů.

Číst dále
Eibl, © weinfranz.at

Eibl

Dobrodružství, které už nemůže být pestřejší. Eibl skrývá spoustu outdoorových aktivit, jež nadchnou stejnou mírou romantiky i sportovce.

Číst dále
Hochbärneck, © weinfranz.at

Hochbärneck

Hornbärneck nabídne pohled na hvězdy a kinosál tohoto regionu pak pozve na své další představení. Výjimečná hra přírody.

Číst dále