Rodinná skiaréna St. Corona am Wechsel

Když se střídavě ozývá dětský smích a veselý výskot, pak se může jednat jen o rodinnou skiarénu!

Rodinná skiaréna St. Corona am Wechsel je oblíbeným cílem pro rodiny s dětmi. Pouhých 80 minut autem od Vídně nabízí St. Corona vše, co začátečníci pro perfektní start do zimních sportovních aktivit potřebují!

Eldorado pro děti
Rodinná skiaréna St. Corona am Wechsel umí malé lyžaře pořádně nadchnout svými veselými lyžařskými a snowboardovými kurzy, konceptem ski-light a příjemnou soukromou výukou. Pomocí 350 m dlouhého tealířového vleku a pojídných pásů v délce 90, 35 a 9 m to ani není nijak těžké.

Zábava na sjezdovce ve dne v noci
O rozmanitou zábavu ve sněhu se postará zimní park s rampami a terénními vlnami a speciální úsek pro fun, speed & racing. A rovněž zimní dětské hřiště se sněžnými kopečky nabízí dostatek prostoru pro dovádění. Ve znamení dobrodružství se odehrává zejména každý pátek a sobota, protože díky umělému osvětlení jsou sjezdovky otevřené až do 20 hod.!

Mimo sjezdovky
Kdo místo lyžařské tratě pokoří raději sáňkařskou, pro toho je jedinečná bobová aréna vhodnou alternativou. A z chráněné dřevěné terasy nové Wechsel-Lounge se dá zcela pohodlně sledovat pestré dění kolem dokola. Návštěva se vyplatí!

Více o rodinné lyžařské aréně St. Corona am Wechsel