Hochkar Bergbahnen

Horská železnice / lanovka

Tento podnik získal ocenění …

Popis

Turistika s pořádným výhledem: turistický ráj Hochkar lze pohodlně dobýt až po předvrchol pomocí lanovky Hochkar. Spolehlivá čtyřsedačková lanovka vyveze návštěvníky do nadmořské výšky 1 770 metrů. Tam již čekají fantastické výhledy na okolní horský svět sahající až po Großglockner – a nejkrásnější turistické trasy pro celou rodinu. Další atrakcí je vyhlídka  Hochkar 360° Skytour.

Hochkar 360° Skytour: akční zážitek na visutém mostě a nejlepší výhledy

Kousek od horní stanice lanovky na Hochkaru se nachází vyhlídka 360° Skytour. Trasa vede mimo jiné přes 60 metrů dlouhý visutý most, nabízí úžasné panoramatické výhledy přes celý prostor Východních Alp a zve na nejvyšší vyhlídkový bod Dolního Rakouska: na převislé vyhlídkové platformě shlížíte do hloubky 120 metrů. Navazující okružní trasa vede dále přes most a skalní stezku – s nejlepším výhledem na vrcholy Gesäuse a Dachstein.

Další turistické tipy pro horský rezort Hochkar:

 • Idylická pěší túra kolem horského jezera: od horního parkoviště na Hochkaru jdete asi půl hodiny po lesní cestě až k horskému jezeru.
 • Snadné dobytí vrcholu: po výjezdu lanovkou Hochkar vede od horní stanice lanovky krátká turistická stezka až na vrchol Hochkaru (1 808 m n. m.)
 • Variabilní pěší okruhy: z horního parkoviště na Hochkaru si můžete Hochkar projít v několika variantách – a za různou dobu od dvou do čtyř hodin

Details unter www.hochkar.com

Ceny

Místo a příjezd

 • Kontakt

  Hochkar Bergbahnen

  Lassing 42
  3345 Göstling an der Ybbs
  AT

  Telefon: +43 7484 21220

  E-Mail: info@hochkar.com
  Website: www.hochkar.com

 • Veřejná doprava
 • Plánování trasy pomocí Google Map

  Plánovač tras Plánovač tras


  Nabíjecí stanice poblíž cíle Nabíjecí stanice poblíž cíle

 • Poloha / mapa