Bergbahnen Semmering-Hirschenkogel

Horská železnice / lanovka, Lyžařská oblast / vlek

Tento podnik získal ocenění …

 • Karta Niederösterreich-CARD

Popis

Ať už v létě nebo v zimě - Semmering je celoročně ideálním místem pro dovolenou a výlety.

Zima:
Lyžařská zábava pro začátečníky a rodiny, experty, carvery a snowboardisty na kouzelné hoře Semmering. Nabídka sahá od rodinné sjezdovky až po sjezdovku Panorama, kde se koná Světový pohár v lyžování žen.

Zábava při sáňkování pro malé i velké nabízí asi 3 km dlouhá zážitková sáňkařská dráha Zauberberg, která je v noci osvětlená.

TIP pro cestu bez auta : jeďte rychle a pohodlně vlakem na nádraží Semmering. O víkendech a během semestrálních prázdnin vás odtud na sjezdovky zdarma dopraví kyvadlová doprava Zauberberg Shuttle. Rozvrh najdete zde.
Vybavení na lyžařský den si pohodlně půjčíte přímo v Semmeringu: Sport Puschinebo Alpincenter Semmering.

Léto:
Letní nabídka je více než pestrá a všestranná - pěší turistika, cykloturistika, horské káry, monster koloběžky a Millenium Jump.
Bike Park: Bike Park Semmering má celkovou délku 18 kilometrů s trasami všech stupňů obtížnosti. Ať už na rodinné trase pro začátečníky a rodiny, nebo na freeridových a sjezdových trasách pro pokročilé jezdce a profesionály - zábava je v bikeparku zaručena.

Horské káry a monster koloběžky: hrajte si, objevujte a užívejte si - Semmering je rájem pro děti a rodiny! Lanovka vás rychle a pohodlně vyveze na vrchol Hirschenkogel, odkud se můžete vrátit zpět do výchozího bodu a užít si spoustu zábavy a akce na horských kárách nebo monster koloběžkách.
Miléniový skok: Skok volným pádem z poslední plošiny 25 metrů vysoké Millenniumwarte je jedinečný a zůstane vám dlouho v paměti.

Ceny

Poloha
 • dostupné městskou hromadnou dopravou

Místo a příjezd

 • Kontakt

  Bergbahnen Semmering-Hirschenkogel

  Carolusstraße 3
  2680 Semmering-Kurort
  AT

  Telefon: +43 2664 8038

  E-Mail: info@semmering.com
  Website: semmering.com

 • Veřejná doprava
 • Plánování trasy pomocí Google Map

  Plánovač tras Plánovač tras


 • Poloha / mapa
  To view this content, you need to accept our Cookies. Change Cookie Settings