Termální lázně Fischau

Koupaliště

Tento podnik získal ocenění …

  • Karta Niederösterreich-CARD

Popis

Historická atmosféra, přírodní termální voda, wellness nabídky a kulturní akce: Návštěva termálních lázní Fischauer v Bad Fischau-Brunn je vhodná pro tělo i duši.

Termální lázně Fischau, orámované sezónními kabinami v císařských a královských barvách zelené a žluté, se nacházejí uprostřed historického parku: mezi starými kaštany a romantickými trávníky na opalování jsou dva přírodní bazény a moderní dětský bazén vedle břečťanem porostlého vodopádu.

Bad Fischau: Termální lázeň s teplotou vody 19 °C

Denně se v bazénech propláchne 40 milionů litrů čerstvé termální vody, která nabízí nejvyšší kvalitu vody bez chemické dezinfekce. Pramenitá voda, která má celoročně teplotu 19 °C, je obzvláště prospěšná pro ty, kteří trpí vyčerpáním, kožními nebo žilními problémy. V saunové a wellness zóně termálních lázní Fischau si mohou zájemci o relaxaci vychutnat parní lázně, biosauny a finské sauny a relaxační léčebné masáže. Pravidelně navštěvujte také termální kavárnu a letní restauraci a vybrané kulturní akce, včetně tradičního novoročního koupání nebo hudebního a kabaretního programu "Modré pondělí". V blízkosti se nachází také oblíbená restaurace Hubertushof Fromwald a vinárna Goldfuß, které jsou velmi oblíbené po koupání.

POZNÁMKA: Zajistěte si vstupenku online přímo zde !

 

Ceny

Místo a příjezd