Zmrzlinář Eis-Greissler Blochberger

Podniková prohlídka, Zážitkový svět

Tento podnik získal ocenění …

 • Karta Niederösterreich-CARD

Popis

„Pro výrobu opravdu dobré zmrzliny si můžete bez obav ušetřit barviva a přísady,“ říká zmrzlinář Blochberger. Za předpokladu, že vymyslíte chutné recepty a použijete jen ty nejlepší suroviny – například biomléko od vlastních krav.

Maková zmrzlina ze šedého máku, alpská karamelová a veganská jahodová zmrzlina: v Krumbachu v regionu Bucklige Welt vyrábí rodina Blochberger z vlastního biomléka a dalších vybraných surovin úplně přírodní zmrzlinu. Bez umělých barviv a dochucovadel a bez konzervantů a kromě dvou druhů také bez vajíček. Zato ale s neskutečnou chutí.

Exkluzivní druhy

Zmrzlina z podniku Eis-Greissler ve Vídeňských Alpách si získala věhlas nejen pro vynikající kvalitu, ale také na základě neobvyklých a sezónních druhů, jako je třeba zmrzlina z kozího sýra, z chřestu nebo z pistácií se solí a muškátem. Ovoce a zeleninu používá rodina Blochberger pokud možno z místních zdrojů – a nejraději čerstvě natrhané z vlastní zahrady.

Návštěva podniku s prohlídkou

V manufaktuře můžete sledovat výrobu zmrzliny krok za krokem. Poznávací cesta začíná u dojnic a pokračuje přes výrobu k ochutnávce ve firemní prodejně. Oddech a zábavu skýtá velkolepá terasa a nová zimní zahrada. Na rozlehlém dětském hřišti si malí zmrzlinoví požitkáři určitě užijí spoustu radosti.

Z Krumbachu do velkoměst

Zmrzlinu z výroby Eis-Greissler si můžete koupit ve Vídni a dále ve městech Wiener Neustadt, Grazu, Klagenfurtu, Linz a ve vybraných gastronomických podnicích – především ve Vídeňských Alpách.

Prohlídky se nabízejí denně a trvají přibližně 1,5 hodiny. Bližší informace o prohlídkách a cenách jsou uvedeny na webových stránkách podniku Eis-Greissler.

Podnik je navíc členem iniciativy prosazující kvalitu "Sooo gut schmeckt die Bucklige Welt".

Ceny

Vybavení

 • Kavárna v budově
 • nabíjecí stanice pro elektromobily
 • Prohlídky s průvodcem
 • Restaurace v budově

Místo a příjezd

 • Kontakt

  Eis-Greissler Blochberger

  Familie Blochberger

  Königsegg 25
  2851 Krumbach
  AT

  Telefon: +43 2647 42950

  E-Mail: info@eis-greissler.at
  Website: www.eis-greissler.at

 • Veřejná doprava
 • Plánování trasy pomocí Google Map

  Plánovač tras Plánovač tras


  Nabíjecí stanice poblíž cíle Nabíjecí stanice poblíž cíle

 • Poloha / mapa