Bauernhof und Mostheuriger Höbarten, Familie Winter

Statek

Tento podnik získal ocenění …

  • Qualitätspartner Niederösterreich
  • Blumen-Klassifizierung: 4 Blumen
  • Partner regionu Mostviertel

Váš pobyt

Mitten im Grünen liegt auf 750m Seehöhe unser Bio-Hof. Hier kann man so richtig ausspannen, wandern oder am Bauernhof was erleben. Eine Besonderheit die uns sehr am Herzen liegt ist so viel wie möglich selbst am Hof zu erzeugen. Das sind: Milch, Schafkäse, Eier, Fleisch, Brot, div. Fruchtaufstriche, Most, Fruchsäfte, Liköre und Schnäpse

Herzlich willkommen sind auch Kinder, für die gibt es am Bauernhof immer was zu erleben. Sie können uns bei der Stallarbeit helfen: Kühe melken, Tiere füttern und streicheln.

Místo a příjezd

Bauernhof und Mostheuriger Höbarten, Familie Winter poptat

Údaje o vaší cestě
Vaše údaje
Vaše kontaktní údaje (jméno, adresa, e-mailová adresa a telefonní číslo) a údaje týkající se cesty (datum příjezdu / odjezdu, počet osob, počet a věk dětí) u nás uložíme za účelem a po dobu zpracování vaší nezávazné poptávky a předáme je příslušným ubytovatelům/poskytovatelům služeb pro vypracování nabídky. Kromě tohoto nebudeme vaše údaje předávat třetím osobám. Další informace o vašich právech jako subjektu údajů a také o nás jako správci osobních údajů jsou uvedeny v našem prohlášení o ochraně osobních údajů.
Vyhledávání a rezervaceHotely a ubytování